Přejít na obsah

Majitéle SOH


igor261069

Doporučené příspěvky

Myslím, že s chronem jsou 44mm....to je první věc, která by tě mohla zajímat. Pak je tam jiná složitější ETA, s tim související možný dražší servis a pak uz je to jen na tobě...ja osobně bych zůstal u jednoduchosti. Potřebuješ stopky? Myslím, ze ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že s chronem jsou 44mm....to je první věc, která by tě mohla zajímat. Pak je tam jiná složitější ETA, s tim související možný dražší servis a pak uz je to jen na tobě...ja osobně bych zůstal u jednoduchosti. Potřebuješ stopky? Myslím, ze ne

Chrona jsou 44 i 46 a rozdíl v servisu je 30,- ? u malého a u velkého je to 150,- ?. Takže nic dramatického.

Já bych vzal chrona 44, ty jsou moc pěkné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrona 46 by som nebral, vypadaju moc bezne ale chrona v 44 sa mi vzdaju vyvazenejsie a krajsie takze za mna, ked chrono tak tie 44ky. Keby som sa mal rozhodnut ale ci bez alebo s chrono tak jednoznacne bez, su najkrajsie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute chcel by som Vás poprosiť o Váš názor medzi SOH 46 a SOH 46 s chronografom , pre ktoré by ste sa rozhodli? Ja mám skoro nové SOH 46 bez chrona kúpené u AD a mám možnosť ich vymeniť za staršie s chronom, ale nechcel by som potom ľutovať. Ktoré sa Vám viac páčia ? Diky za Vaše názory

 

Ahoj, ptát se fóra na názor, které se komu víc líbí, asi není úplně nejšťastnější... Sto lidí, sto názorů... ;)

 

Jako majitel standardních SOHaček tj. bez chrona ti řeknu, abys zůstal u těch, které máš. ;) Majitel chrona bude mít zase jiný názor. Myslím, že hodně napoví fotky v tomto vlákně.

 

Neuvádíš však pár podstatných věcí, nad kterými by ses při svém rozhodování měl zamyslet. Hodinky mají strap, řemen nebo tah, který je velmi drahý (kdosi tu psal 23 tis. nový...)? Jak staré jsou ty chrona? Jsou s papíry, kartami, boxem? Znáš jejich majitele a historii? To vše jsou podstatné věci, které mají při případném následném prodeji vliv na cenu.

 

Pro mně osobně jsou SOH sice poměrně univerzální hodinky, ale zejména na tahu se jedná o velmi elegantní hodinky. Chronografy mi narušují jejich jednoduchý a čistý design.

 

A dále je otázka, co od hodinek vlastně očekáváš. Měnit nové za starší jen proto, že si něco 2x za rok změřím, to není myslím úplně rozumné. Pokud chci něco stopovat, vezmu mobil a stopnu si to na něm...

 

Možná ti víc napoví, když prostuduješ ještě ofiko stránky a technická data. Z nich mimojiné vyplývá, že chrona jsou o 2,6 mm vyšší a 38 gramů těžší.

http://www.breitling.com/en/models/superocean-heritage/superocean-heritage-46/technical-data/

http://www.breitling.com/en/models/superocean-heritage/superocean-heritage-chronographe-46/technical-data/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Mery, dik za tvoj názor, moje su na gume s preklapackou. Tie s chronom su na gume s trnovkou a su z roku 2010 predávajúci má k ním doklady aj krabicu. Este že na nich nerobil servis. Moje som kupoval tento rok a sú ako nové. Nad tímy tech. dátami som premýšľal , to je pravda ohľadne tej váhy a rozmerov . Tak neviem , ale ešte radšej asi porozmýšlal . Este dom zabudol moje sú komplet čierne a tie s chronom su celé modré a stav neviem dotyčný hovorí že dobrí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pochopil jsem, žes je neviděl, když říkáš, že "dotyčný hovorí, že dobrý"... To je potřeba si je pořádně prohlídnout... Je taky otázka, jestli je budeš měnit přímo s tím dotyčným, protože v tom případě bych požadoval doplatek...

 

A pokud je to otázka vhledu a chrona v modré se ti líbí víc než černé bez chrona, tak je rozhodnutí na tobě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...