Přejít na obsah

Majitéle SOH


igor261069

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vzhledem k tomu, že si je chci pořídit, tak jsem si toho taky všiml a zajímalo by mě to. Standard (nebo jak to nazvat...) Swiss made znamená, že musí být vyrobeny minimálně z 50% ze švýcarských součástek a zároveň je finální montáž hodinek prováděna ve Švýcarsku. Že by nebyly? :(

Nechci rejpat :) , ale podle mého swiss made jsou jen hodinky, které jsou vyrobeny jen ze 100% švýcarských součástek a 100% montovány ve švajcu. Pouze pak 10 % takových hodinek splňuje podmínky COSC. A jiné než swiss made hodinky COSC mít nemohou, tudíž nesou-li naše béčka označení COSC, ale chybí jim označení swiss made, jsou stále swiss made :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj všem zkušenějším;), 

Jsem uz rozhodnut, ze do nich pujdu (mesh), jen se chci zeptat:

1. Dokazete si pak mesh samy vymenit treba za kaučuk?

2. Kde se na to daji koupit pasky za rozumnou cenu (napr.ruzne straps, guma, kuze apod.)

3. Podle ceho poznam jaky pasek na to rozmerove bude sedet?

Jsem v tom krapet ztraceny. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar.

 1) Jo, ale chce to na ten mesh vystezejkovac, nebo hodne tenkej sroubovacek. Kdyz tam mas remen, ten uz sundas nejakym nozem s tenkou cepeli treba. Pri nandavani zpatky to delej zespodu nozek, asi to lehce skrabnes, ale to neni uplne problem. 

 2) strapshop, watchbandcenter, cheapestnatostraps.. je toho milion.

 3) Hledej udaj “lug width”, myslim, ze SOH maj 22mm vsechny velikosti. Pak zalezi na spone, pokud si koupis origo Breitling gumu se sponou, budes mit 22mm i u spony. Nebo si koupis 20mm sponu a nejaky reminky, co se ke spone zuzujou.

 Do jakejch SOH jdes?

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2020 v 22:51, Koren napsal:

SOH 46 maji remen 24 mm. a za me na ocean raceru s preklapeckou jsou nej 👍👍

přesně.

na přehazování pásků si kup vystěžejkovač (spring bar tool). Potřebuješ uzoučkou vydličku na kovové náramky a širokou na gumu a kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...