Přejít na obsah

Tissot PRS 516 auto


Ronin13

Doporučené příspěvky

Pro zajímavost denní nepřesnot hodinek + 9 sekund, čekal jsem trošku lepší... Co by mě zajímalo je tlouška sklíčka, protože se zdá být dost tenké, snad to něco vyrží..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, také jsem o tomto modelu uvažoval. Jsou opravdu pěkné, jediné co mi na nich vadí je spona, mám raději překlápěcí. Jak jsou na tom s přesností po nějaké době nošení? Rozhoduji se mezi Certinou v automatu, pro kterou mám velkou slabost a Tissotem. Můžu se zeptat, kde jsi je kupoval a za kolik?Jinak trochu se zpožděním gratuluji k pěkným hodinkám.:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim

Má Tissot PRS516 automatic , šrobovací dýnko (podle tohoho co jsem vypozoroval tak asi ne) ? A pokud ne měl bych v tom vidět problém?

Moje první automaty..., vybírám už asi druhý měsíc a tento model se drží nejdéle , ikdyž byl mezi prvními a nejlevnějšími .

Připadají mi dokonalé , ale to dýnko pokud by nebylo šroubovací by je hodně srazilo. :crying_anim:

 

předem díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zajímavost denní nepřesnot hodinek + 9 sekund, čekal jsem trošku lepší... Co by mě zajímalo je tlouška sklíčka, protože se zdá být dost tenké, snad to něco vyrží..

 

ja mam ten starsi model s wr50m, predbihaji se mi o cca 3s za den a lumi sviti jak diva. Mozna by stalo za to mrknout na jiny kus tveho modelu a pripadne reklamovat.

192747d1244473572-show-off-your-tissot-prs516-auto-quartz-here-tissotprs5161yb4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...