Přejít na obsah

Ceny servisu Švýcarských hodinek


Jay Doll

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tiež Alexander Nagy, Rimavská Sobota - cena na žiadosť - Hamilton Jazzmaster Auto Chrono - 216 Eur - celkový servis - rozobranie, obhliadka, výmena opotrebovaných dielov v cene (okrem tých zo vzácnych kovov), premazanie, zostavenie, skúška, test vodotesnosti, pretesnenie, preleštenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Škoda, že toto vlákno není nakrmeno více daty a především osobních zkušeností, protože pro celou řadu lidí by to bylo přínosné, především pro všechny nováčky, co si potřebují udělat obrázek ...

 

Co další dlouholetí členové, co dáváte pravidelně hodinky na revize a opravy?!? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi osobními zkušenostmi bych šel raději do sekce Recenze obchodů. Tohle vlákno jsem založil primárně proto, aby tu byly přehledně ceny servisů hodinek bez zbytečných komentářů. Jakýkoliv zájemce o nové hodinky tu pak během minuty zjistí, co ho bude stát servis jeho miláčka. Moderuju si to tu docela přísně, takže debaty fakt raději směřujme jinam

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci to tu plevelit, já v podstatě nemám čím ... :D

Rolexky půjdou do Carollina co nevidět a z mých předchozích hodinek absolvovaly servis ve Švýcarsku jen Breitlingy, ale to už je několik let zpátky, takže v podstatě informace s nulovou hodnotou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Včera aktual Carolinum: Malý servis Breitling automat: 3.750,- Kč, velký servis Breitling automat: 8850,- Kč, velký servis Bretiling automat zasláním do fabriky Švýcarsko 8000,- Kč + 1000,- Kč (pošta, pojištění, stornopoplatek).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Zpožďují se mi hodinky Omega HOUR VISION - cca 5s denně. Ptal jsem se na servis u Dušáka. Paní říkala, že to dělají jen jako komplet - seřízení, leštění tahu + pouzdra, přetěsnění, ... - 10 000 Kč.

 

Na požadavek jen na seřízení moc nechtěla slyšet - prý je to servisní sada prací a poskytují to jen jako komplet. Nakonec dohoda, že se mám přijít domluvit osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...