Přejít na obsah

Yobokies


TomasH

Doporučené příspěvky

mmako

Jestli to jsou přesně tyhle (ta fotka je moje, nepamatuju se, ke komu jsem je potom posunul) tak ta rozdílná intenzita tam byla od začátku, odhadoval bych to na technologické rozdíly ve výrobě ruček a ciferníku. Že by byl ciferník o tolik starší a vysvícenější, než ručky, se mi nezdálo...

 

mám je já :-)). ale jak svítí v noci vůbec nevím, protože v noci spím a nekoukám po hodinkách. Ale teď jsem je nasvítil a ručičky opravdu svítí víc.

Upraveno uživatelem Rudina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám je já :-)). ale jak svítí v noci vůbec nevím, protože v noci spím a nekoukám po hodinkách. Ale teď jsem je nasvítil a ručičky opravdu svítí víc.

 

Dík za info, aspoň vím, že to není jen ten můj ciferník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

harold shipuje denne kvanta poloziek, funguje rychlo a spolahlivo. proste mu napis co asi chces, hoci nevies presne, napis to tak ako nam tu. povie ti co ma skladom, posle fotky pre inspiraciu atd. tak to funguje. oldschool, ale maximalne funkcne.

 

myslim ze zasielky odosiela z HK. odporucam presliedit este jeho predajne vlakna na scwf

 

To mu jako pošlu svoje hodinky a on je předělá nebo si objednám libovolnou modifikaci a on ji "vyrobí" i s dodáním základních hodinek ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mu jako pošlu svoje hodinky a on je předělá nebo si objednám libovolnou modifikaci a on ji "vyrobí" i s dodáním základních hodinek ?

 

 

Jde jen o to, jeslti má určité hodinky a díly skladem. Napiš mu co chceš a on ti napíše, jeslti je schopen a za kolik dodat už modifikované hodinky nebo ti napíše, že má jen ty a ty díly a hoinky si mušíš koupit jinde, stejně jako finální montáž.

 

Já jsem si objednal jen nové díly, protože mě psal, že by mu to trvalo 2 měsíce, ten můj požadavek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Chlapi, asi jsem tupoň, ale nemůžu dohledat nějaké vlákno o výměně hardlexu za safír. Před hodinou jsem koupil modrý Suma a už vymejšlím blbosti :) jde mi hlavně o praktické zkušenosti, tj. nákup u Harolda, výběr safíru (tloušťka, rovný, klenutý, antireflex... ?), a taky způsob jeho výměny - nechce se mi posílat hodinky poštou, radši bych si nechal poslat safír a nechal ho vyměnit tady u nás u šikovného hodináře..

 

Určitě se to tu řešilo stokrát, budu vděčný za nasměrování na správné vlákno, nebo za vaše zkušenosti. Dík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju. Ten Tebou doporučený lehce klenutý je Yobokies a siln? klenutý je Dagaz? Jdu to studovat, je to pro mně úplně nový téma..

 

Jinak mám ještě jednu otázku: k modifikacím se mnoho lidí staví chladn? a evidentně to snižuje cenu hodinek při případném prodeji. Platí to i pro změnu hardlexu na safír nebo se tohle konkrétní zlepšení užitných vlastností toleruje a vnímá jako upgrade hodinek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,jak pises v prvnim odstavci.Doporucuju ten lehce klenutej od Harolda,ten z Dagaz vypada efektne,ale moc prakticky to neni.Ja modifikace nerad,ale vymenu skla za tuning nepovazuju,pri prodeji to spis pomuze,nez uskodi,ten hardlex na Sumo je me?kej a skrabnes ho hned-vlastni zkusenost.Takze se toho vubec neboj.Nicmene ja bych ho menil az v pripade poskozeni,driv ne,protoze opticky vlastnosti toho hardlexu jsou skvely.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Otázkou je jak ted Harold komunikuje..Před pár měsíci jsem přes Ondoniho u něj řešil safír na baby monstra. Poslal blbou velikost, a přes následných asi 15 emailů s fotkama skla, skla měřeného posuvkou, rozdělaných hodinek, nebyl schopen poslat správné sklo... Do té doby fungoval super, ale jestli tam má  nového zaměstnance co to řeší za něj nevím, ovšem doted správné sklo nedodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední 2 roky se snažím od něj nic nebrat. Sklíčko na Monstra mi poslal malé, netěsnilo. Musel jsem mu jej poslat zpět. Když jsem si objednával ručky, poslal jiné. Opět zpět. Objednal jsem karlovihb prosklené dýnko na Suma a sklíčko vypadlo. Atd. Prostě pokud je to jenom trochu možné, raději nebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice neslyším rád, ale i tak díky za vaše posty, kluci, zítra večer jsem se chystal objednávat. Ještě, že mi všechno tak trvá :)

Rád bych to přesto zkusil, ovšem s tím, že předem upozorním na problémy v nedávné dob? a požádám o důslednou kontrolu skla před odesláním. A od toho se odvíjí ma otázka: nemá prosím někdo z vás přesné rozměry safíru pro Sumo? (Případně z nějaké starší komunikace s Haroldem - z doby, kdy vše fungovalo na jedničku - nějaký produktový kód skla? ) Jde mi o safír lehounce klenutý, s vnitřním AR, prostě takový, co se tvarem co nejvíc podobá původnímu hardlexu na SBDC003. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak malý update. Ted jsme od Harolda společně s Martarem objednávali. Odpovědi na email témeř okamžitě, byt dosti kusé a na par otázek bylo potřeba se zeptat víckrát :)

Nicméně poměrně rychle vse domluveno, po platbě okamžitě odesláno a už je to tady.

Ted jeste porovnat velikost dodaných skel s hodinkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak malý update. Ted jsme od Harolda společně s Martarem objednávali. Odpovědi na email témeř okamžitě, byt dosti kusé a na par otázek bylo potřeba se zeptat víckrát :)

Nicméně poměrně rychle vse domluveno, po platbě okamžitě odesláno a už je to tady.

Ted jeste porovnat velikost dodaných skel s hodinkama :)

 

Bylo vše v pořádku?

 

Uvažuju o objednání pár dílů (chapter ring a ručky) u Harolda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...