Přejít na obsah

Yobokies


TomasH

Doporučené příspěvky

Rad bych se zeptal jak probiha nakup od pana Harolda- Yobokies. Pripadne nejake info o nem, kdo to je a tak :-) Dival jsem se na jeho stranky na photobucket jez jsem moc nepochopil- predpokladam ze funguji jako galerie jeho modifikaci a snad i jakymsi zahadnym a neprehlednym katalogem. Mam zajem o tah Hammer (super president) a o hodinky seiko orange monster s par upravama..

 

Diky za info a nekamenujte me prosim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda ze ty stranky nejsou moc prehledne, vim co chci, ale rad bych se jeste nechal necim inspirovat, nu coz no asi budu muset zatnout zuby a prolezt ten photobucket.. Jinak kde ten pan zije odkud ty veci posila? USA? Hong Kong. Priznam se ze bych mohl hledat trochu vic, ale treba nebudu jedinej kdo ma zajem o neco z jeho dilny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

harold shipuje denne kvanta poloziek, funguje rychlo a spolahlivo. proste mu napis co asi chces, hoci nevies presne, napis to tak ako nam tu. povie ti co ma skladom, posle fotky pre inspiraciu atd. tak to funguje. oldschool, ale maximalne funkcne.

 

myslim ze zasielky odosiela z HK. odporucam presliedit este jeho predajne vlakna na scwf

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se nejvíce líbí tyto dvě modifikace. Fotky jsou od místních členů tak snad to neva :)

 

Posted Image

 

 

Tudle modifikaci mám doba, vypadá dobře, jen mám malý problém s tím jak svítí ciferník. Barva na ručkách je dokonalá, ale ten ciferník má o dost menší intenzitu. Nevím jeslti je to jen můj problém, ale není to úplně ono, když ručky a ciferník svítí jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudle modifikaci mám doba, vypadá dobře, jen mám malý problém s tím jak svítí ciferník. Barva na ručkách je dokonalá, ale ten ciferník má o dost menší intenzitu. Nevím jeslti je to jen můj problém, ale není to úplně ono, když ručky a ciferník svítí jinak.

 

Jestli to jsou přesně tyhle (ta fotka je moje, nepamatuju se, ke komu jsem je potom posunul) tak ta rozdílná intenzita tam byla od začátku, odhadoval bych to na technologické rozdíly ve výrobě ruček a ciferníku. Že by byl ciferník o tolik starší a vysvícenější, než ručky, se mi nezdálo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné. Já uvažuji o částečném "vytunění" mých new Seiko Sumo Blue, které míří k páníčkovi po trase JP - UK - CZ. Určitě bych rád safír (kdyby někdo objednával, tak se přidám) a také tah, který je rozšířený (u pouzdra z každé strany o 1 mm na 22 mm). Nemusí to být nutně watchadoo - ale nevím, jestli to dělá i někdo jiný...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde asi hlavne o to aby jsi mel stejny typ/barvu Luminovy na ruckach a indexech...

 

Jestli to jsou přesně tyhle (ta fotka je moje, nepamatuju se, ke komu jsem je potom posunul) tak ta rozdílná intenzita tam byla od začátku, odhadoval bych to na technologické rozdíly ve výrobě ruček a ciferníku. Že by byl ciferník o tolik starší a vysvícenější, než ručky, se mi nezdálo...

Nemám tvé hodinky, objednal jsem si minulý rok díly a mechano mi to pak tady montoval. Psal jsem mu, že chci stejnou barvu a dle mého ázoru je, ale spíše bych řekl, že je to jinou technologií výroby. Prostě intenzita toho ciferníku není zpočátku taková.

Když nasvítím suma tak chvíli září jako blázen. To samé ručičky z tohoto modu, ale ciferník nikdy takto nezáří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...