Přejít na obsah

Jasněna Vláhová - JVD


Doporučené příspěvky

100% suhlas. A dalsia vec, nie kazdy ma na to, aby si kupoval drahe hodinky. pre niekoho je aj 150 EUR velky peniaz. Niekto sa venuje hodinkam a niekto sa venuje kulture, resp. inym cinnostiam, a postacia mu hodiny aj na mobile.

 

To neni vubec o penezich - procti si toto forum a najdes zde mnoho milovniku levnych hodinek, ktere jsou na hony vzdalene od "produktu" pani Vlahove.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To neni vubec o penezich - procti si toto forum a najdes zde mnoho milovniku levnych hodinek, ktere jsou na hony vzdalene od "produktu" pani Vlahove.

 

tak za sebe musim rict klobouk dolu, tohle jsem netusil. je to fakt spica. ac jejich produkty nekupuju, chapu, ze vetsina lidi to vidi jinak, a musim rict, ze jim zacinam fandit.. Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni vubec o penezich - procti si toto forum a najdes zde mnoho milovniku levnych hodinek, ktere jsou na hony vzdalene od "produktu" pani Vlahove.

 

Presne na toto som narazal - ty nemas bike a lyze ... Inym su ukradnute drahe hodinky, kazdy ma ine priority ... Ja neriesim toto forum. Ja riesim jej segment trhu. Aj kolegovia - diskutujuci ti vysvetlili, ze ona sa zamerala na siroku verejnost.

 

P.S. Jej produkt nech sudia ti, ktori ho maju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni vubec o penezich - procti si toto forum a najdes zde mnoho milovniku levnych hodinek, ktere jsou na hony vzdalene od "produktu" pani Vlahove.

 

Opravim ta, je to aj o peniazoch. Ale ked nie je, ako vravis, tak mi zozen napr. Panerai za 100 EURO. Kupim aj za 200.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Jej produkt nech sudia ti, ktori ho maju.

 

To je naprostý nesmysl. Od toho mám ten kolotoč na krku, kterýmu se říká hlava, abych mohl posoudit jestli se mně něco líbí nebo jestli se mně to zdá kvalitní... a naopak. Aniž bych si to předtím nutně musel kupovat.

 

Jinak Vláhový fandím. Snaží se něco dělat, zjevně jim to jde, vydělávají peníze. Je hezké vidět, že základní principy kapitalismu fungují i v Čechách. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty zavistivy reci moc nechapu

 

Firma evidentne funguje, ma svoje zakazniky, ze nestavela halu na zelene louce je sympaticky, budova celkem OK, uvnitr docela dobry ... takze pokud nemam jine info (a zadne tady nepadlo), tak nemam duvod na tuhle firmu nadavat. Z meho pohledu je OK a drzim ji palce.

A u jejich vyrobku muzem jen resit libi x nelibi, nevidim v tom zadny podvod nebo snahu jet na cizim designu ci jmenu (v tomto byznyse celkem beznou).

 

souhlas s Baza

Za mně palec nahoru, i když nepatřím k okruhu jejích zákazníků.

Upraveno uživatelem simon_magus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprostý nesmysl. Od toho mám ten kolotoč na krku, kterýmu se říká hlava, abych mohl posoudit jestli se mně něco líbí nebo jestli se mně to zdá kvalitní... a naopak. Aniž bych si to předtím nutně musel kupovat.

 

Jinak Vláhový fandím. Snaží se něco dělat, zjevně jim to jde, vydělávají peníze. Je hezké vidět, že základní principy kapitalismu fungují i v Čechách. :)

 

Porovnavas neporovnatelne. Dizajn - vkus je u kazdeho iny. Kazdemu sa paci nieco ine.

 

Kvalita - podla coho bezny clovek, ze co su kvalitne hodinky a co nie? Moc by ma to zaujimalo? Ty poznas vsetko, co je kvalitne? Auto, fotaky, sportove naradie?

 

Dakujem za vysvetlenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnavas neporovnatelne. Dizajn - vkus je u kazdeho iny. Kazdemu sa paci nieco ine.

 

Kvalita - podla coho bezny clovek, ze co su kvalitne hodinky a co nie? Moc by ma to zaujimalo? Ty poznas vsetko, co je kvalitne? Auto, fotaky, sportove naradie?

 

Dakujem za vysvetlenie.

 

Co bych ti vysvětloval? Já reagoval na tvoji domněnku, že hodnotit hodinky má jen jejich majitel. Hodnotit můžu cokoli na světě, co se mně zamane. Otázkou je jak fundovaně. Ale to už je jinej problém. Na základě tvýho přístupu by totiž mohly zavřít všechny světový galerie. Přece jak můžu hodnotit obraz, kterej nemám? :)

 

A ano, myslím si, že dokážu poznat kvalitní produkt. Ty ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych ti vysvětloval? Já reagoval na tvoji domněnku, že hodnotit hodinky má jen jejich majitel. Hodnotit můžu cokoli na světě, co se mně zamane. Otázkou je jak fundovaně. Ale to už je jinej problém. Na základě tvýho přístupu by totiž mohly zavřít všechny světový galerie. Přece jak můžu hodnotit obraz, kterej nemám? :)

 

A ano, myslím si, že dokážu poznat kvalitní produkt. Ty ne?

 

Ja nie, ja si necham poradit, co sa tyka kvality. Preto som na tomto fore, ze si necham poradit od skusenejsich, kedze si chcem kupit hodinky. Aj ked samozrejme urcity nazor mam a viem, co sa paci. Ide o to, aby to bol fundovany nazor.

 

Vkus neriesim. Tie galerie, ktore si spominal, su vecou vkusu, ci sa mylim? A ten, co ma rad kubizmus, asi nepojde do galerie, kde je Rubens, resp. talianski majstri gotiky.

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nie, ja si necham poradit, co sa tyka kvality. Preto som na tomto fore, ze si necham poradit od skusenejsich, kedze si chcem kupit hodinky. Aj ked samozrejme urcity nazor mam a viem, co sa paci. Ide o to, aby to bol fundovany nazor.

 

Vkus neriesim. Tie galerie, ktore si spominal, su vecou vkusu, ci sa mylim? A ten, co ma rad kubizmus, asi nepojde do galerie, kde je Rubens, resp. talianski majstri gotiky.

 

Já v tom žádný rozdíl nevidím. Kvalita je součtem objektivních ukazatelů, které lze snadno dohledat (zkušenosti uživatelů, tradice firmy, použité materiály, osobní posouzení "v ruce")... Ne/líbivost je součtem subjektivních ukazatelů, které při pohledu na věc cítím (jak na mě působí vzhled, jaké asociace ve mně produkt vyvolává, jestli se mně líbí jeho barva, tvar...)

Leč obojí, tedy pokud jsem alespoň průměrně inteligentní, dokážu posoudit aniž bych musel být majitelem. To je to, oč v mé narážce šlo.

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty zavistivy reci moc nechapu

 

Firma evidentne funguje, ma svoje zakazniky, ze nestavela halu na zelene louce je sympaticky, budova celkem OK, uvnitr docela dobry ... takze pokud nemam jine info (a zadne tady nepadlo), tak nemam duvod na tuhle firmu nadavat. Z meho pohledu je OK a drzim ji palce.

A u jejich vyrobku muzem jen resit libi x nelibi, nevidim v tom zadny podvod nebo snahu jet na cizim designu ci jmenu (v tomto byznyse celkem beznou).

 

souhlas s Baza

Za mně palec nahoru, i když nepatřím k okruhu jejích zákazníků.

 

Palec hore!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a soudit je lehké, tak jsem teď zašek k hodinářovi L.Holubovi k nám na Stodůlky.

Je to nejprodávanější značka daleko před :

 

Primky Čína

Seiko

Orient

QQ

atd

 

V nástěnných dává všem také na pr....l !

Její model nástěnných hodin ve dřevě nevypadá totiž jako Basic jak je nazvaný , ale jako Basic stojí.

 

Materíál většiny pouzder je chirurchická ocel (dle Laďovo mínění je to stejné jako ostatní značky , dle toho v jaké stavu se k němu dostávají na výměnu baterií)

Většina modelů má vodotěsnost 100 m a to včetně chronografů

Dělá mraky modelu ve všech velikostech

Hodně přehledné ciferníky pro starší generaci

Ceny chrono kolem 40 mm jsou kolem 1300 až 1600 kč tak, že cenově velice dostupné

 

NEMĚL NA NĚ JEDINOU REKLAMACI ZA X LET. :smile_anim:

 

Závěr : být laik asi je jasné co by jsem si koupil ,jestli Seiko 5 základní model za 2500 s ciferníkem a indexy, které fakt nejdou přečíst a nebo Orient od 3500 a nebo JVD ????

Je to jak se tady hodně píše o srovnání poměru ceny a užitné hodnoty.

 

A prodeje v normálním hodinářství , což se dá o tomto klidně říci hovoří zcela jasně. :-)

 

Za mně je to frajerka :smile_anim: :smile_anim: :smile_anim: , která něco dokázala, ale přesto by jsem na ruce mít nemusel.:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nie, ja si necham poradit, co sa tyka kvality. Preto som na tomto fore, ze si necham poradit od skusenejsich, kedze si chcem kupit hodinky. Aj ked samozrejme urcity nazor mam a viem, co sa paci. Ide o to, aby to bol fundovany nazor.

 

Vkus neriesim. Tie galerie, ktore si spominal, su vecou vkusu, ci sa mylim? A ten, co ma rad kubizmus, asi nepojde do galerie, kde je Rubens, resp. talianski majstri gotiky.

 

tak pokud si nechas poradit od zkusenejsich a proto jsi tady na foru, tak ti radim, ze tyto hodinky jsou sunt. Ale nazor si musis udelat sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...