Přejít na obsah

výběr kvalitního kompaktu


Matthew

Doporučené příspěvky

mrkni sem a sem

to je presne muj pripad, nejsem ochotnej sebou tahat neco vetsiho, ani G12, natoz bezzrcado nebo zrcadlo, pak to dopada, ze mam vse foceny mobilem :( S100 je o neco mensi, nez ten nikon, jeste si pust tyhle recenze:

 

 

 

Díky za linky! Projel sem to a neni to zdaleka jednoznačný! Skoro to vypadá že má Nikon možná lepší kvalitu fotek z běžnýho použití...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za linky! Projel sem to a neni to zdaleka jednoznačný! Skoro to vypadá že má Nikon možná lepší kvalitu fotek z běžnýho použití...

 

tak protoze se nechci o nic ochudit, tak sem neska objednal S100, az dojde, porovnam a jeden z nich prodam :) zatim jedna fotka, s kterou jsem docela spokojenej, z P300ky..

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

nechci plevelit dalším vláknem, ale chtěl bych poprosit o radu.

Chtěl bych mámě k narozeninám koupit nějakej kompakt, protože se jí líbily kvalitou fotky z mojí LX5 a její stoletej kompakt by zasloužil nástupce.

Bohužel nemám budget na S95/100 nebo další LX5 a asi by to bylo pro ní i zbytečně složitý.

Hlavní využití bude na focení chalupy a selskýho nábytku v ní, takže by to mělo mít asi slušnou světelnost objektivu, zoom a počet megapixelů není podstatný.

 

Máte nějaký tipy?

 

Mě napadlo Canon ISUX 220HS nebo výše zmiňovanej nikon P300 (pecka světelnost, ale už hraničí s max limitem).

 

Budget 4k, max 5k kdyby mě něco extra uchvátilo.

 

díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

no jo, neumim to, ale budu se snazit ;) koupim do svych amaterskych pracek nejaky hyperfotak a vsecky vas natru volove :D

 

Kup si Sony NEX-3 nebo NEX-5, velký čip kompaktem nenahradíš. Jsou téměř stejné, jen 5 má navíc HD video a dotykový displej.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci jsi pořídit

 

Nikon Coolpix L120

vím že bych jsi mohl pořídit něco lepšího,ale peníze dávám radši do hodinek,myslíš že by se s tím dali udělat slušné fotky,nebo poraď něco do 5000kč,fakt tomu nerozumím,e-shopy jsem projížděl ale není foťák jako foťáka a neznalému parametry nic nenapoví o skutečné kvalitě snímků,tak babo raď :)

post-19068-072671400 1327835025.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole dobry? z ceho to vylezlo ?

 

Nikon P300, stal mrzkych 5500,- . Kupoval sem ho kvuli ohnisku 24mm a vysoke svetelnosti 1,8, a hlavne, ze mi vleze do kapsy, jsem linej tahat ssebou G12ku, natoz zrcadlo ci bezzrcadlo..

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam to stejny, jak mam velky a tezky kram, tak to nenosim a fotim mobilem jak jitrnica ... ten nikon jsem ocumoval v obchode a velikost a hmotnost je fakt super ! ta G12 je desna krava, libi se mne vsechny ty manualni hovadiny co se daji nastavit, ale neumim toho 90% pouzivat a ten otocny disl. klidne ozelim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam to stejny, jak mam velky a tezky kram, tak to nenosim a fotim mobilem jak jitrnica ... ten nikon jsem ocumoval v obchode a velikost a hmotnost je fakt super ! ta G12 je desna krava, libi se mne vsechny ty manualni hovadiny co se daji nastavit, ale neumim toho 90% pouzivat a ten otocny disl. klidne ozelim

 

canona sem vratil a zustavam u nikona. rozdil neni tak markantni, aby mi to stalo za to. nehlede na to, ze ten canon je o dost tezsi proti nikonu a hur se drzi. fotky dodam snad zitra.

 

jj, zacinam mit dojem, ze sme voba stejny kokoti tak nejak ve vsem. :) akorat ty si teda vyrysovanejsi :D a tim canonem sem myslel S100, koupil sem nikon, udelal par fotek, byl sem navysost spokojenej, koupil sem S100, udelal par srovnavacich testu a seznal, ze mi toho vo moc vic nenabidne, a fakt se hur drzi. a to jsem byl puvodne rozhodlej, ze si ho necham uz proto, ze je to canon. a vono h...o.. Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...