Přejít na obsah

výběr kvalitního kompaktu


Matthew

Doporučené příspěvky

jj, zacinam mit dojem, ze sme voba stejny kokoti tak nejak ve vsem. :) akorat ty si teda vyrysovanejsi :D

 

dik vole :D

 

ja zitra po ceste do hokny koupim ten p300 a testnu, fakt se mne libi, stejne me nebavi nastavovat vsechny to hovadiny manualne, takhle me nemuze Alda prcat, ze jsem spatne nastavil nejake to ohnisko nebo co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani picu, to prave vsechny tyhle chujoviny uz umi :D nastavis clonu cas a tu treti picovinu, jak se to menuje.. ISO, a ohnisko je asi jako zoom a tak, ja sem to uplne nepochopil, jediny, co vim, ze G12 ma 28mm a P300 ma 24mm, tzn kdyz delam trebas takovej ten autoprotret z ruky, tak se tam toho jako vleze vic do toho zaberu, nebo ja nevim, jak to rict, proste mas vetsi ten zaber, co vyfotis. respektive rekneme, ze kdyz fotis babu z metru, tak ji vyfotis aji picu, kdezto s tim druhym fotakem akorat po kozy anebo musis udelat krok zpatky. tvl to je taky napad, otevrit si zacapu v nedelu vecer..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani picu, to prave vsechny tyhle chujoviny uz umi :D nastavis clonu cas a tu treti picovinu, jak se to menuje.. ISO, a ohnisko je asi jako zoom a tak, ja sem to uplne nepochopil, jediny, co vim, ze G12 ma 28mm a P300 ma 24mm, tzn kdyz delam trebas takovej ten autoprotret z ruky, tak se tam toho jako vleze vic do toho zaberu, nebo ja nevim, jak to rict, proste mas vetsi ten zaber, co vyfotis. respektive rekneme, ze kdyz fotis babu z metru, tak ji vyfotis aji picu, kdezto s tim druhym fotakem akorat po kozy anebo musis udelat krok zpatky. tvl to je taky napad, otevrit si zacapu v nedelu vecer..

 

to bys měl zkopírovat i do vlákna "Poraďte s fototechnikou" :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Hele, Sibirnya, ty ses takovej guru, prosim o radu. Rekl jsem si ze si Daytony zaslouzej nejakej slusnej fotak a kdyz jsem se rozhoupal pro P300, tak jsem zjistil ze maj P310... Má to smysl, nebo je naopak lepší využít doprodeje P300, ke kerýmu můžu dostat paměťovou kartu skoro zadarmo atd...?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

to je sice zajímavá informace, ale neškodilo by uvést konkrétní důvody

takového hodnocení

 

FZ100 je fotak ktery umi sice vsechno, vsechno se da nastavit,toci pekne video,ale to vse pouze pokud je dobre svetlo,jakmile se zacne zvysovat ISO i na pouhych 400 je patrný šum na fotkách,občas prazvláštní ostření.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikon P300 - je to opravdu kompakt, má skvělou kresbu, skvělou světelnost objektivu, širokej spodek ohniska, Full HD video, cena kolem 5000,-Kč. Za ty peníze nekoupíš líp kreslící kompakt. A navíc je hezkej na pohled :D Koukni třeba na megapixelu na referenční fotky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P300 jsem vybral pro bráchu. Zítra se na něj jdem mrknout v reálu, kromě světelnosti mě taky zaujaly poloautomatické režimy. To moc u levnějších kompaktů nebývá. Docela slušný článek ohledně výběru pro ty, co shánějí foťák a moc se v tom neorientují je tady: http://www.digimanie.cz/art_doc-0F7B06C38465B7A7C12579A9005B17ED.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vcera koupil ve fotolabu p300 za srandovnich 4900 Kcee :) zatim se ucim fotit v manualu, ale to co z toho leze me vylozene prekvapuje, pro drevaka jako ja je v tomto pripade kazda koruna za drazsi fotak zbytecna, fakt dobry

 

sibir: co pouzivas nejvic, M, P nebo nejake ty sceny ? nastavujes manualne i iso a bilou nebo to nechavas na auto ? jeste se peru s ostrenim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...