Přejít na obsah

výběr kvalitního kompaktu


Matthew

Doporučené příspěvky

Kombinace snímače 1/2,3 CCD a 16Mpx bych se bál a osobně bych našetřil taky na ten P310, měl jsem možnost s ním fotit a hezký... Navíc kdovíproč Sony nějak nevěřím, to je ale subjektivní a ničím nepodložené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten je na tom parametrama stejně, Lukeš na megapixelu doporučuje ten Sony H70 a já osobně bych ti doporučil si najít nějaké recenze. Já měl v ruce jen P310.

Ale třeba se tu najdou nějací majitelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek,

takže výběr se zúžil asi na jednoho kandidáta a to na Panasonic FZ 150, kterej je ve všech testech veleben jako ten nej kompakt kolem 10tis. Nemáte ho někdo či nemá někdo nějakou (jakoukoliv) zkušenost s tímto kouskem?

Díky

fz150 je sice fajn, sám ji mám, ale fakt si musíš hrát z nastavením aby byla pěkna fotka, na automatickej režim je to dost špatny..nebo možna jsem jen náročný. Ale kompakty od sonny za 4litry udělaj bez nastavování lepší foto. A hlavně to není foták kterej je malej, takže ho nedáš jen tak do kapsy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové,

kápnul jsem asi na foťák, který v sobě snoubí úplně vše co od něj můžu očekávat, tedy špičkový čip tj. špičková kvalita fotek, širokoúhlý vysoce světelný objektiv, malé rozměry, kukátko pro focení no a neuvěřitelný design...

Zatím jsem četl všude, včetně zahraničních fór, jenom samý ódy, nemáte někdo tedy nějakou zkušenost s FUJIFILM X10? Test je zde: http://www.digimanie.cz/art_doc-E97A4B30E13078F6C1257A5D002DF89A.html

 

Midloch

post-445-029801200 1346007108.jpg

post-445-062290800 1346007172.jpg

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim, furt si chtel zoom, tady mas picu. jinak fotky z toho lezou supr

 

Jj, chtěl sem ultrazooma, Panasonic FZ150, to jo, ale zase je fakt, že na cesty je to strašně velký, tady je 4 násobnej zoom takže aspoň něco. Ještě ho pořádně ochmatám v někde v obchodě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pánové, pokud by jste někde v Praze náhodou narazili na Ricoh Digital GR III jen s nabíječkou, bez jakéhokoli dalšího příslušenství, jedná se patrně o můj kousek o který jsem byl díky nepozornosti obrán :( Poznávací znamení: škráblý AR na displeji, neotvírá se krytka obektivu, je jí třeba pomoct prstem a odřený levý dolní roh těla po pádu. Díky za případné poznatky o jeho výskytu. SN dodám, až se dostanu do Prahy...

post-3780-095914700 1347479599.jpg

EDIT: Doplnění a foto

Upraveno uživatelem funf5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to uuuuplne mimo ale ked som to videl,tak mi nedalo aby som to sem nedal...

 

post-11638-031913700 1347483659.jpg

je to tak, ale oznacit M9 za kompakt je snad sialenstvo :) nielenze postrada hlavnu funkciu, ktoru musi mat kazdy kompakt: autofocus ale odlisuje sa od kompaktov FULL SIZE senzorom..

to co lezie z tohoto fotaku je akoby z inej planety a myslim, ze spolu s par objektivmi su to Pateky fotomagorov po celom svete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,

kápnul jsem asi na foťák, který v sobě snoubí úplně vše co od něj můžu očekávat, tedy špičkový čip tj. špičková kvalita fotek, širokoúhlý vysoce světelný objektiv, malé rozměry, kukátko pro focení no a neuvěřitelný design...

Zatím jsem četl všude, včetně zahraničních fór, jenom samý ódy, nemáte někdo tedy nějakou zkušenost s FUJIFILM X10? Test je zde: http://www.digimanie.cz/art_doc-E97A4B30E13078F6C1257A5D002DF89A.html

 

Midloch

mam x100 a je to peckova masinka. predpokladam ze x10 bude fotit podobne. vyriesili uz u fuji problemy so snimacom na x10?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...