Přejít na obsah

výběr kvalitního kompaktu


Matthew

Doporučené příspěvky

chyba je v rukach, no, to ani canon nezachrani :(

 

 

 

a vyrez ze 100%

 

 

 

Se zájmem sem začal sledovat tuhle debatu, neb se po něčem podobnym taky poohlížim, a tohle nevypadá vůbec blbě...

Dneska jsem měl v ruce S100 a je krásně malej, Fuji X10 je o hodně hezčí, ale argument vyčuhujícího objektivu má svoje opodstatnění.

Pokud teda hledám něco co umí slušně fotit, ale současně to budu ochoten tahat sebou (jinak to zase skončí jako teď...iPhone wonder...), tak mi ta S100 nebo i P300 připadá velmi ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se zájmem sem začal sledovat tuhle debatu, neb se po něčem podobnym taky poohlížim, a tohle nevypadá vůbec blbě...

Dneska jsem měl v ruce S100 a je krásně malej, Fuji X10 je o hodně hezčí, ale argument vyčuhujícího objektivu má svoje opodstatnění.

Pokud teda hledám něco co umí slušně fotit, ale současně to budu ochoten tahat sebou (jinak to zase skončí jako teď...iPhone wonder...), tak mi ta S100 nebo i P300 připadá velmi ok...

 

mrkni sem a sem

to je presne muj pripad, nejsem ochotnej sebou tahat neco vetsiho, ani G12, natoz bezzrcado nebo zrcadlo, pak to dopada, ze mam vse foceny mobilem :( S100 je o neco mensi, nez ten nikon, jeste si pust tyhle recenze:

 

http://www.youtube.com/watch?v=i8gi6F50Z70

 

a

 

http://www.youtube.com/watch?v=8dfn--qMF3M

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ale neumim fotit, takze se s tebou nehadam :) nehlede na to, ze me na tom nikonu hodne lakalo 24mm ohnisko..

 

Já se taky hádat nechci, mě na tom Ricohu vadí, že je jenom fix na 28mm, ale učím se s tím vystačit :smile_anim:

Malý tip, zkus nastavit ISO na 100, nebo 200, zbytek automat... Kompakty mají tendenci dávat zbytečně velkou citlivost a pak to vypadá, jako ta ta tvoje fotka...

 

EDIT: Doplnění...

Upraveno uživatelem funf5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...