Přejít na obsah

U-BOAT a pod.?


JPB

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

zacaly mne chytat hodinky typu U-BOAT napr.:

 

U BOAT link

 

nebo treba

 

U BOAT 2 link

 

 

a nebo black

 

U BOAT 3 link

 

libi se taky nekomu takove? Nebo jsou tyhle "trendy" hodinky pomijiva zalezitost a je to blbost?

 

A nebo vite nekdo o podobnych AUTOMATECH, ale levnejsich? (ale jen automat pls)

 

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Nebo jsou tyhle "trendy" hodinky pomijiva zalezitost a je to blbost?...

 

 

Diky moc

 

 

asi tak. na trhu je kopa malych ODM znaciek ktore produkuju potapky za 500-1500usd, s podstatne lepsou funkcnostou a obcas aj putavym dizajnom. Asi by som skusil tu u-boat maniu rozchodit: Ked uz nic ine, su naozaj hnusne :) a v podstate sa len tvaria ze su nieco co nie su. Vezu sa na vlne panerai manie - Panerai aspon z tych par sto hodiniek co do 90tych rokov vyrobil dokaze uvarit aku taku marketingovu polievku o "hodinarskej" historii, ale toto tu je cista dizajnovka. Podobne ako anonimo a co ja viem kto este.

 

napr. tieto: http://www.uboatwatch.it/model.php?idM=35# maju skrutkovaci dekel na korunku jak stamprlik, ale hned vedlajsie tlacitko je bez akejkolvek ochrany skrutkovacim systemom... WR100M atd atd. ..proste naslapuj opatrne a s rozvahou :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz uz U-BOATY , tak 45mm nebo 53mm.

53mm se mi zdal uz mega extrem a sedely mi lepe 45mm, ale hodinar i s hodinarkou rikal, ze 45tky si kupuji zenske, ze pro chlapi jedine 53

 

Co myslite? Kdyz uz tak, 45 nebo 53?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri sa na TW Steel

 

Pekne, pekne, ale to asi nejsou mechanicke strojky:-( a skoda asi nejsou nikde ke shlednuti v obchodech u nas:-( ale design, presne, co se mi ted moc libi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim, ze spousta podobnych znacek se veze na Paneraj vlne. Vsechny se snazi za kazdou cenu udelat "jakoze autenticky" hodinky, ale stejne je to jen "Paneraj jinak". A podle myho nazoru se zadny nedokazou Panerajim vyrovnat. Jejich riznej, jednoduchej a zaroven dostacujici (proc mit na military hodinkach hromadu zbytecnejch volovinek) design proste funguje, neni to jen otazka marketingu, i kdyz i v tom jsou neprekonatelni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz uz U-BOATY , tak 45mm nebo 53mm.

53mm se mi zdal uz mega extrem a sedely mi lepe 45mm, ale hodinar i s hodinarkou rikal, ze 45tky si kupuji zenske, ze pro chlapi jedine 53

 

Co myslite? Kdyz uz tak, 45 nebo 53?

 

 

Jednoho dne zjistíš že praktické maximum je 42mm Posted Image. Nekupuj 53mm, pokud nejsi kulturista...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Uboat mi paradoxne vadia cisla na cifry 4, 8, 12... mam taky isty styl cifra na Mario Paci hodinkach a nereze mi to...

 

dilemu 45 vs 53 neviem neviem ako by som vyriesil... rozum hovori 45... ale ked som videl to video co tu je... tak je to pekne velke... myslim tie u42

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Uboat mi paradoxne vadia cisla na cifry 4, 8, 12... mam taky isty styl cifra na Mario Paci hodinkach a nereze mi to...

 

To je presne to, o cem jsem psal. Aby to nebylo jak paneraj, tak udelali 4,8,12 misto 3,6,(9), 12, ale jinak je to uplne normalni kopirka :). Ja bych to vazne nemohl nosit.

 

Ale abych nebyl jen negativista, tak pridam jeden nazor. Nedavno jsem premyslel, jake jsou skutecne alternativy k paneraj. Kdyz chce clovek vyrazny, ale nepreplacany hodinky s military nadechem a riznym ale autentickym designem a pripadne by si chtel i zablbnout s remenama. A dosel jsem k tomu, ze alternativu nabizi budto pilotky (mnoho vyrobcu) a nebo Bell & Ross. Kdyby nekoho napadlo neco dalsiho, budu rad, kdyz to sem napise (i kdyz do toho mozna budu rejpat :)). Pokud by autora vlakna tohle skoropleveleni stvalo, zalozim pripadne vlakno nove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...