Přejít na obsah

Jsou doma! Aquaracer 300m automatic calibre 5


MikePT

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si je koupil v Praze u Dušáka. Dlouhou dobu jsem zvažoval, zda koupit tyto nebo Omegy Seamastery quartzy z Německa za přibližně stejnou cenu. Rozhodl jsem se kvůli automatu. Seamastery se zdálo, že automaty pod 50 000 moc dobře sehnat nejdou :-) Doufám, že moje volba byla dobrá. Okem bych možná raději ty Omegy, ale automat mě přesvědčil. Jsou to mé první automatické hodinky a jsem začinájící hodinkový "magor".

 

Jedna otázka na Vás: Máte někdo zkušenost s možností vyměnovat si u hodinek tag heuer pásek- podle příležitosti bych chtěl střídat ocel a kaučuk. Kaučukový pásek Tag Heuer momentálně sháním a budu rád, když někdo přijde s nabídkou nebo mi doporučí, kde bych ho mohl výhodně pořídit. Díky ;-)

 

fotky se mi nedařilo nahrát, tak jsem je dal sem: http://mikept.rajce.idnes.cz/Tag_Heuer_aquaracer_300m_automatic_calibre_5/

post-18404-044280400 1312058593.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě se vždycky líbily. Chtěl jsem je, ale trošku mi vždycky vadilo bíle orámované datové okénko. Kdyby nebylo orámované, tak by bílá datumovka pěkně ladila s indexy 6,9,12. Jinak samozřejmě velká gratulace k parádním hodinkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pozitivní ohlasy. První den si v nich člověk opravdu užije. Jedna klientka prý " Jé ty máš nové hodinky, to jsou Rolexy ne ?" :-D Vzhledově možná mohou někomu přípomínat některé modely submariner, kterým se zřejmě snaží podobat ;-) Dojem dělají dobrý, z tohoto pohledu určitě mohu doporučit (nepochybně záleží v jaké společenské vrstvě se člověk pohybuje. Někde Tagy ohromí, jinde třeba neurazí, ale někdo s modelem od Patek Phillipe si zřejmě na zadek nesedne atp.).

post-18404-029898500 1312129521.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno už jsem měl pročtené. Je mi líto dotyčného a mohu pouze doufat, že mě nepotká podobná smůla. Špatná reklama pro tagy :-(

 

Já osobně to vnímám naopak! Spíše jako reklamu pro TH! Důležitý je tam ten závěr a pozitivní přístup TH k servisní opravě po záruce.

 

Ale hlavní poučení toho vlákna podle mě leží trochu jinde. Alespoň pro ty, co hodinky zatíží (v případě vlastníka v tom vlákně dokonce více než jen trochu "zatížíl"). Je to o důležitosti správného pochopení toho, co hodinky zvládnou a co ne. Pochopení toho, že hodinky taky stárnou. Pochopení toho, že pak hodinky potřebují nějaký servis. Fyzikální zákony jsou jen jedny a bohužel moc "přechcat" nejdou. A přestože TH dává uživatelům spoustu nápověd, co s hodinkami nedělat, tak úplný seznam nikdy nesepíše. Je stále potřeba trochu toho selského rozumu. Ale to už je na každém nositeli hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit, původně jsem měl přečtenou pouze úvodní stránku vlákna. Nevšiml jsem si tehdy, že je tam rozsáhlé pokráčování. Skvělé vlákno a napínavý příběh. Je to dost poučné.

Já osobně to vnímám naopak! Spíše jako reklamu pro TH! Důležitý je tam ten závěr a pozitivní přístup TH k servisní opravě po záruce.

 

Ale hlavní poučení toho vlákna podle mě leží trochu jinde. Alespoň pro ty, co hodinky zatíží (v případě vlastníka v tom vlákně dokonce více než jen trochu "zatížíl"). Je to o důležitosti správného pochopení toho, co hodinky zvládnou a co ne. Pochopení toho, že hodinky taky stárnou. Pochopení toho, že pak hodinky potřebují nějaký servis. Fyzikální zákony jsou jen jedny a bohužel moc "přechcat" nejdou. A přestože TH dává uživatelům spoustu nápověd, co s hodinkami nedělat, tak úplný seznam nikdy nesepíše. Je stále potřeba trochu toho selského rozumu. Ale to už je na každém nositeli hodinek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pro mě nepochopitelně opomíjené potápky, které alespoň z mého pohledu strkají SMP do kapsy (minimálně tahem :)).

 

Užívej si vůni TH!

 

Nedavno jsem sve TG kalibr 5 v zaruce poslal expresem do svycar nebot se predbihaly o 20 az 40 sec denne...tak jsem zvedav co vymysli, nejradeji bych byl za kompetni vymenu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Má někdo zkušenosti s problematickou korunkou, rozebírá se na to více diskuzích, např. tady:

 

http://watchreport.com/2011/06/an-introduction-to-the-tag-heuer-aquaracer.html

 

Rád bych si je koupil, přesně podle mého gusta, ale toto mě hodně odrazuje.

 

Jelikož jsem naprostý začátečník (jak s hodinkami, tak na tomto fóru), omlouvám se, pokud jsem to napsal někam, kam to nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenosti s problematickou korunkou, rozebírá se na to více diskuzích, např. tady:

 

http://watchreport.com/2011/06/an-introduction-to-the-tag-heuer-aquaracer.html

 

Rád bych si je koupil, přesně podle mého gusta, ale toto mě hodně odrazuje.

 

Jelikož jsem naprostý začátečník (jak s hodinkami, tak na tomto fóru), omlouvám se, pokud jsem to napsal někam, kam to nepatří.

Hmm, to je nepříjemné, já u Tag Link žádný problém s korunkou nemám (X let, tuším od 2007), ba právě naopak, oceňuji spolehlivost, která je u levnějších alternativ jen málokdy k nalezení. Pokud mají Aquaracery nějakou častou vadu, tak se budeš muset spolehnout buď na riziko, nebo záruku :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně krček a korunku vyměnili u Hanáka v rámci záruky. Pokud by hodinky byly po záruce, zaplatíš cca 5000 Kč. - u Hanáka. Když jsem to zjišťoval u Altmana, tak cca 2000 bez práce.

 

Ale to mě nejprve po telefonu strašili, že to nevymění na záruku, ale že si to budu muset zaplatit. Že strženej závit nemůže být výrobní vada, ale musel jsem to servat sám...

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...