Přejít na obsah

Poraďte mi s iPhonem 4, prosím


volfda

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém s iPhonem 4, neustále mi píše (a to i 3x za minutu), že ,,Toto zařízení není optimalizované pro tento model iPhonu". Pak se chová, jako by byl připojený k handsfree, ale není. Dělal mi to před pár dny, poté přestal a teď znovu. Hrabal jsem se v nastavení, ale nic podobného jsem tam nenašel. Nevíte někdo, kde je chyba? :helpsmilie:

 

 

 

 

Ještě dodám, že restart a upgrade softwaru jsem zkoušel.

 

 

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tohle jednou kdysi dávno dělal telefon, když jsem ho vyválel ve sněhu :) . Asi nějaký zkrat od vlhka. Vysušil jsem ho a po čase to přestalo

 

Mně nikde nezvlhnul, tedy nevím o tom. Ale tak dám mu čas a když nepřestane, odnesu ho do servisu, díky.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

doporučuji provést přes itunes kompletní restore telefonu.

 

 

Před tím samozřejmě ho pomocí backup funkce ozálohuj.

 

Pokud to nepomůže doporučuji navštívit servis.

 

David

 

Restore jsem včera večer provedl a nepomohl. Dnes ho hodím do servisu. Díky za rady ;)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

jestli jej budeš dávat v Kladně do Britexu (jediný autorizovaný servis Apple), nezapomeň si do předávacího protokolu uvést stav zařízení (např. opatřen folií, bez oděrek, čidla vlhkosti neutrální-pokud tedy jsou atd.). Kdyžtak SZ. Mám s tím vlastní a díky protokolu dobré zkušenosti (nemyšleno ironicky..:) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

jestli jej budeš dávat v Kladně do Britexu (jediný autorizovaný servis Apple), nezapomeň si do předávacího protokolu uvést stav zařízení (např. opatřen folií, bez oděrek, čidla vlhkosti neutrální-pokud tedy jsou atd.). Kdyžtak SZ. Mám s tím vlastní a díky protokolu dobré zkušenosti (nemyšleno ironicky..:) ).

 

Díky za dobré rady, telefon je po 3 dnech opravený, nebo tedy spíše vyměněný za jiný...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...