Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Zdravím všechny kolegy! Rád a často užívám svoje SNK805 (zelené), ale po delší době odešel NATO strap - kůže kolem dírek se rozpadla. Protože jsem na tento strap zvyklý, rád bych jej nahradil stejným. Nemohu jej ale nikde objevit - neměli byste někdo tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny kolegy! Rád a často užívám svoje SNK805 (zelené), ale po delší době odešel NATO strap - kůže kolem dírek se rozpadla. Protože jsem na tento strap zvyklý, rád bych jej nahradil stejným. Nemohu jej ale nikde objevit - neměli byste někdo tip?

NATO nelze neobjevit...

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=nato+strap&_sop=15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale vůbec není to samé, co je originál. Originál je totiž 2 dílný nilonový řemen s kůží v místě dírek. Na chronograph.com mají bohužel jen 22mm verzi pro větší pětky, takže neporadím.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale vůbec není to samé, co je originál. Originál je totiž 2 dílný nilonový řemen s kůží v místě dírek. Na chronograph.com mají bohužel jen 22mm verzi pro větší pětky, takže neporadím.

 No, teda ne že bych to zamýšlel, protože já jsem dal odkaz na nato strapy obecně, a nějak jsem si neuvědomil, že oculist píše o kůži kolem dírek, ale ten žádanej strap je v tom mým odkaze taky - úplně dole (jestli se ti to otevírá s 200 položkama na stránku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vieš čo základ Seiko. Také poskladané pliešky, trošku to hrká, ako hrkálka, ale mne to nevadí. Chcel by som ich dať na nejakú kožu cez zimu a na leto nejaký nylon. Páči sa mi takýto jednoduchý štýl, niečo ako military. Lumi vyzerá v pohode,aj pre ňu som si ich kúpil. A za 72 Eur aj s DPH im nemám čo vyčítať. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

víkend před námi, počasí nejisté, volba hodinek jasná:

attachicon.gifIMG_6243.JPG

Tak to oceňuju, to je dobrý počin, nachystané pětky a frčný den. Perný den.

Já jsem právě z důvodu hustého léta Seiko nechal odpočívat, aby se mi nezranily, to bych byl velmi nerad, :frusty:

Velké letní manévry na všech frontách s automobily a motorovou pilou k tomu většinou dávají dost příležitostí.  Ostatně i při domácích pracech mám jiné stroje podobného charakteru a masívu, ale pořád mi cinkaj o umyvadlo, ale ruský stroj není tak citlivý. Tak snad zítra je také den, si říkám a ráno zase ve spěchu navlékám "přesné" quartzky. Jen nevím, jestli to tady v tom vlákně není zakázané slovo, napřed Poljot, potom Casio. Ale už je skoro po létě, srpen pryč a tak si dám pětky do pohotovostní polohy. Dík za probuzení chuti, udělat si celý den Seiko, Japan made first.

To bude jízda.  :lol2:

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SNK381.

další malé pěkné pětky. už je mám delší dobu, ale k focení jsem se dostal až nyní.

pouzdro a náramek shodný se SNK543, liší se jen v ciferníku. nějak mi ty malé pětky dávají větší smysl než pětky sports, sice velikost na hraně, ale na pokrytí průměru 41-43mm mám potápky atp. . o tědlech hodinkách na ruce člověk ani neví.

docela fajn je luminiscence - kvůli které jsem tento typ vybral - monstra to sice nejsou, ale čitelné v pohodě po celou noc. líbí se mi tvar ruček (taky ta špendlíková vteřinovka s velkým lumi bodem na konci)  a perfektní přehlednost cifru.

tak jen pár fotek zase:

 

 

post-5667-0-54558500-1409515575_thumb.jpg

 

post-5667-0-56949700-1409515593_thumb.jpg

 

post-5667-0-97644100-1409515603_thumb.jpg

 

post-5667-0-06532800-1409515630_thumb.jpg

 

post-5667-0-46666900-1409515639_thumb.jpg

 

post-5667-0-43534100-1409515660_thumb.jpg

 

post-5667-0-58692000-1409515698_thumb.jpg

 

pro srovnání SNK543:

post-5667-0-12979200-1409515811_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj  lube, moc pěkné fotky. Sakra, mám úplně stejný vkus na malé pětky jako Ty, moc se mi líbily už ty zelené a o těchto s číslíčkama uvažuju už dlouhou dobu. Ale už jsem se trochu zmlsal modely ve vyšší třídě a tak mám trochu strach, že po koupi by se nedostaly na ruku. Ale je fakt, že za ty peníze není této pětkové řadě co vytknout, je bezkonkurenční. Protože se mi hodně líbí asi 4 modely, už jsem i zvažoval koupi jen tak "do krabičky", ale nakonec jsem od toho ustoupil, asi by to nemělo smysl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...