Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Pár foteček..

A jestli jsem správně "měřil", -2s od včerejška. Spinkaly na dýnku a dnes na ruce cca 7 hodin. 

 

Ty mě teda namlsáváš!!! Já už bych ty svoje měl mít někde na vyměňovací poště. Nemůžu se dočkat :) Jinak kolik máš prosím obvod zápěstí? Sedí ti skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám "zápěstíčko" cca 16,5 - 17cm. Záleží, kolik jsem toho minulý večer vypil..  :lol2:  :lol2:

 

A díky. Jsem z nich docela unesený.. Jsou teda opravdu malinké, ale na ruce mi sedí dobře. Ten hadrák na nich mi první dva dny moc nešel po chuti, pač byl dost "ostrý". Pořád to kousalo a píchalo. Ale dnes už v poho. Asi vyměk..  :sweatdrop:

Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, povedl se mi tuning, chtěl jsem je vyčistit a z pepsi lunety slezla barva ... 

Nemáte tip, kde koupit novou? Na eBay jsem našel jen černou. Model SNZF15J1.

Díky.

Zkus Altro nebo Koscom, ale nepiš jim dotaz na model, ale na jeho číslo z dýnka. Počítej ale s tím, že dodají vložku i s lunetou. Zda nemá jen samotnou vložku se můžeš zeptat Harolda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer konečně dorazily. Na poště přede mnou asi 24 lidí a pak ještě asi 15 minut nervů na přepážce, když slečna můj balíček nemohla v hromadě zásilek najít :) ale nakonec vše dobře dopadlo...

Pár příspěvků zpět jsem řešil, že chci military pětky s krémovým cifrem a nevěděl zda SNZG07 nebo SNK803. Nakonec jsem vzal oboje s tím, že se uvidí. No a dopadlo to jak jsem tušil. SNK se svými 37 mm mi jsou opravdu moc malé, z fotek to možná tak hrozně nevypadá, ale pocitově to nebylo ono...škoda, že nemají o 2 mm víc... takže SNK dostane přítelkyně k Vánocům (na rozdíl ode mě má vůli a chce je rozbalit až pod stromem) a já budu nosit SNZG (které jsou fajn, ale dva mm bych jim zase ubral no). No a máme v podstatě takové párové "for him and her" hodinky :)

Jinak ty pískové nylony jsou hrůza. Máme objednané kožky a tak mezitím nosím na černém natu.

post-32970-0-90342200-1481017659_thumb.jpg

post-32970-0-30546400-1481017670_thumb.jpg

post-32970-0-80981500-1481017692_thumb.jpg

post-32970-0-38342000-1481017704_thumb.jpg

post-32970-0-35844800-1481017713_thumb.jpg

post-32970-0-57230300-1481017720_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Ještě jsem stále ve fázi výběru hodinek... Jaká je délka tahu u Seiko 5 automatic. SNXS 79K nebo SNXS 75K. Nevíte prosím? Mám obvod zápěstí 18,5 cm. Jde to eventuálně nějak prodloužit? Asi je spíše potřeba nový tah...

Děkuji za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer konečně dorazily. Na poště přede mnou asi 24 lidí a pak ještě asi 15 minut nervů na přepážce, když slečna můj balíček nemohla v hromadě zásilek najít :) ale nakonec vše dobře dopadlo...

Pár příspěvků zpět jsem řešil, že chci military pětky s krémovým cifrem a nevěděl zda SNZG07 nebo SNK803. Nakonec jsem vzal oboje s tím, že se uvidí. No a dopadlo to jak jsem tušil. SNK se svými 37 mm mi jsou opravdu moc malé, z fotek to možná tak hrozně nevypadá, ale pocitově to nebylo ono...škoda, že nemají o 2 mm víc... takže SNK dostane přítelkyně k Vánocům (na rozdíl ode mě má vůli a chce je rozbalit až pod stromem) a já budu nosit SNZG (které jsou fajn, ale dva mm bych jim zase ubral no). No a máme v podstatě takové párové "for him and her" hodinky :)

Jinak ty pískové nylony jsou hrůza. Máme objednané kožky a tak mezitím nosím na černém natu.

Ahoj, hele, jestli to je na těch fotkách Tvoje ruka, tak mi vůbec nepřijdou ty SNK malý. Za mě vypadají SUPER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Ještě jsem stále ve fázi výběru hodinek... Jaká je délka tahu u Seiko 5 automatic. SNXS 79K nebo SNXS 75K. Nevíte prosím? Mám obvod zápěstí 18,5 cm. Jde to eventuálně nějak prodloužit? Asi je spíše potřeba nový tah...

Děkuji za vaše odpovědi.

Mám zápěstí cca 20,5-21 cm a téměř vždy jsem musel u nových hodinek Seiko jeden dílek odebrat. Na tvém místě bych se toho vůbec nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer konečně dorazily. Na poště přede mnou asi 24 lidí a pak ještě asi 15 minut nervů na přepážce, když slečna můj balíček nemohla v hromadě zásilek najít :) ale nakonec vše dobře dopadlo...

Pár příspěvků zpět jsem řešil, že chci military pětky s krémovým cifrem a nevěděl zda SNZG07 nebo SNK803. Nakonec jsem vzal oboje s tím, že se uvidí. No a dopadlo to jak jsem tušil. SNK se svými 37 mm mi jsou opravdu moc malé, z fotek to možná tak hrozně nevypadá, ale pocitově to nebylo ono...škoda, že nemají o 2 mm víc... takže SNK dostane přítelkyně k Vánocům (na rozdíl ode mě má vůli a chce je rozbalit až pod stromem) a já budu nosit SNZG (které jsou fajn, ale dva mm bych jim zase ubral no). No a máme v podstatě takové párové "for him and her" hodinky :)

Jinak ty pískové nylony jsou hrůza. Máme objednané kožky a tak mezitím nosím na černém natu.

 

:clap:  Pěkná práce! No řekl bych, že ty SNK opravdu nejsou úplně ono takhle od pohledu na ty fotky. Nicméně SNZG bych řekl, že dobrý, nepřijdou mi velký, i když ano, o 2 mm míň by bylo třeba pohodlnější, záleží, jak ti sedí pocitově, vizuálně je to OK. Ad nylon: Taky jsem myslel, že mi dlouho nevydrží, resp, že pujde hned dolu výměnou za nějakou kůži, ale ještě jsem ho z nich nikdy nesundal, mně vyhovuje, drží, akorát ten proužek kolem dírek už je odrbanej. Nosim ty hodinky (SNZG07) do terénu, beru si je obvykle na turistickou dovolenou a protože je mám rád, kolikrát když jsou nařízený je nosím celý tejdny, jsa línej nařizovat ráno jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer konečně dorazily. Na poště přede mnou asi 24 lidí a pak ještě asi 15 minut nervů na přepážce, když slečna můj balíček nemohla v hromadě zásilek najít :) ale nakonec vše dobře dopadlo...

Pár příspěvků zpět jsem řešil, že chci military pětky s krémovým cifrem a nevěděl zda SNZG07 nebo SNK803. Nakonec jsem vzal oboje s tím, že se uvidí. No a dopadlo to jak jsem tušil. SNK se svými 37 mm mi jsou opravdu moc malé, z fotek to možná tak hrozně nevypadá, ale pocitově to nebylo ono...škoda, že nemají o 2 mm víc... takže SNK dostane přítelkyně k Vánocům (na rozdíl ode mě má vůli a chce je rozbalit až pod stromem) a já budu nosit SNZG (které jsou fajn, ale dva mm bych jim zase ubral no). No a máme v podstatě takové párové "for him and her" hodinky :)

Jinak ty pískové nylony jsou hrůza. Máme objednané kožky a tak mezitím nosím na černém natu.

Fotky můžou hodně zkreslovat, zaleží na ohnisku, úhlu pohledu atd.  Na jedné i SNK vypadají docela velké , na druhé už menší. Mám čestvě SNZG13 a bral jsem je naslepo. Při svém "lovečáku" 17mm je to subjektivně opticky "na hraně". Ale mám je primárně jako volnočasovky k tričku apod, takže to nevadí. A hlavně na ruce sedí dobře a s nositelností není problém. Tak ti dělají radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o "pár" stránek zpět http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/40362-seiko-5/?p=621947

je mám na šedém nato, dobře k min taky ladí khaki.

 

mně celou dobu co jsem tady těch 37mm přišlo málo, resp. na hraně a proto jsem vždycky malé seiko5 prodal. poslední dobou mi ale ta velikost přijde víc normální a hlavně je to děsně pohodlné. naopak mi vadí ten trend zvětšování všeho, zejména ze seiko 5 sports se pomalu stávají nenositelné krávy, navíc v naprosté většině bez ochrany korunky.. takže i třeba do bazénu bych spíš vzal malý pětky, u kterých je korunka napůl schovaná a nehrozí jí nechtěná manipulace.

co mě mrzí je omezování původně snad nekonečné škály malých pětek, dnes už je problém si vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o "pár" stránek zpět http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/40362-seiko-5/?p=621947

je mám na šedém nato, dobře k min taky ladí khaki.

 

mně celou dobu co jsem tady těch 37mm přišlo málo, resp. na hraně a proto jsem vždycky malé seiko5 prodal. poslední dobou mi ale ta velikost přijde víc normální a hlavně je to děsně pohodlné. naopak mi vadí ten trend zvětšování všeho, zejména ze seiko 5 sports se pomalu stávají nenositelné krávy, navíc v naprosté většině bez ochrany korunky.. takže i třeba do bazénu bych spíš vzal malý pětky, u kterých je korunka napůl schovaná a nehrozí jí nechtěná manipulace.

co mě mrzí je omezování původně snad nekonečné škály malých pětek, dnes už je problém si vybrat.

tak pod to bych se podepsal, jeste k tomu mam malou tlapu takze jsem v haji uplne:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...