Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Tak Prim bych sem radši netahal, stačí jak se řeší v příslušných vláknech :).

A popravdě ani 6R15 není žádný krasavec, byť sem jej měl rád. A jelikož v poslední době oceňuji nižší hodinky, mi přijde, že ten průhled je dělá zbytečně tlustší. Ze začátku na to člověk hodí oko a pak radši sleduje, jestli jdou a občas čas:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po čase, kdy jsem zavrhl skx007, jsem se rozhodl pořídit si nějaký menší kousek do sbírky. Trochu proto že mám aktuálně jenom quartzky a tak nějak jsem cítil, že je potřebuju :) Doprava z Jižní Koreji byla velká paráda. Ve středu platba kartou > pondělí to měla v rukách pošta a za další dva dny doma. Co vám budu povídat.. za těch 14 dní co je mám jsem je sundal akorát na spaní, na velikost si pomalu zvykám a jediné mínus je snad takový divný, plechový, zvuk strojku. Ale na druhou stranu, co bych ještě nechtěl..83b3a78dd065278d47e1ac89fe83904a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHlapi, PVD právě nikdy. Keramiku škrábneš, a je pod ní zas keramika - ty fleky jsou jen zaprášená čočka na mobilu

je to matný povrch, takový antracitově tmavošedý a pasuje mi k ciferníku a je úžasně příjemný na omak

Přemýšlel jsem o SNZG17 kvůli těm svítícím číslicím, ale PVD mi natolik vadilo, že jsem do toho nešel. Škrábanec přežiju, ale stříbrný škrábanec na černém, to fakt ne.

Keramika je trvanlivá, vážně, už ji mám aspoň tři hodiny na ruce a - nekecám -  jako nová ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...