Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Trochu jsem to zjednodušil a fotka kryje mírné nedostatky, které hodinky mají. Když připočítám poštovné a SAVO, které bylo nezbytné, tak to bylo dohromady necelých 6 stovek. Zdroj je aukro - kupovány jako zastavující se. Byly zasviněné, jak kdyby je někdo vytáhl z močálu. Ale stačilo je vyčistit a dotáhnout uvolněný rotor. Trochu riskantní koupě, ale kdo by to nerisknul za ty prachy..... Už týden mi dělají radost na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Předzvěst velikonočního sluníčka

 

ten tah je jakýsi popízaný - včera jsem se výjimečně sprchoval bez hodinek, už to neudělám.

Nakonec je to na mně ve sprše jediná pěkná věc ;o)

post-65844-0-15473000-1555598177_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešetřím, mám jedny do zálohy a vo tom to je ;o)

Kožený nemůžu, potí se mi ruka (guma totéž) a není to dostatečně "technické" řešení

po čase mění vlastnosti, degraduje, stárne, to je mimo mou komfortní zónu

() na oblekovkách mám kůži, ty budou v provozu pár hodin do roka, jestli vůbec.)

 

Keramika je holt to pravé, rustikální řešení. Naživo to vypadá líp. Nebo si to namlouvám.

A beru to jako kombinaci vlastností kůže a kovu.

Nekovový materiál, ale tvrdý, nenasákavý, intaktní. A nestudí, na omak velmi příjemná záležitost.

 

S tahama jsem měl taky potíže - spousta těch kvalitních složených z plných ocelových dílků  jsou spojeny závlačkami, ale prvních pár dílků u hodinek

jsou složené napevno, bez té dírky skrz. Tuto nejednotnost jsem nemohl vystát a pásek musel z domu.

Keramika má dílek jeden jak druhý, to se mi líbí, další plus pro ni.

 

Toto je kombinace které možná pasuje akorát mně. A to taky není špatné.

 

PS  taky mám jeden kousek keramického tahu do zásoby, kdo by to řekl ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...