Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Dík! Víte, nechci vnucovat svůj názor, ale krom (pro mě neomluvitelné absence rámečku kolem daydate) mi na těch nových pětkách vadí ten jejich diverský look. Nemůžu říct, že sou ošklivý, ale jen mi to přijde jako takovej... kočkopes. Člověk když se na ně jukne, první co ho napadne je "Ha! Diversky!" A pak zjistí, že ne... Jasně, ani tu WR100 my obyčejní lidé snad pomalu nevyužijeme, když se jednou za rok valíme na pláži a občas smočíme těla v moři, nic proti tomu, ale podle mě měl být ten disign v podstatě casual style hodinek prostě jinak.

 

Ale jak říkám, nechci vnucovat, jen mám asi rád víc klasiku (asi dědkovatim) a moje oko musí mít prostě na čem spočinout. Někdy stačí i malej, ale důležitej detail, aby byl člověk spokojenej - v podstatě je to podobnej princip, jak u ženskejch (však to znáte ) - je hodná, dá se na ní spolehnout, ale když to tam nějak nejni, tak bohužel... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhý příspěvek docela vyspělý názor ;o)

Ty původní modely pěteček svým designem říkaly něco docela jiného.

Některé jako zárodky něčeho, z čeho by se časem mohlo vyvinout něco vyspělejšího, třeba jednou i GS

Tyto nové "S" "pětky" jakoby také vyspěly, ale zůstala po nich docela mezera. Toto jsou fakt zárodky diversek.

a jiné řady nemají z čeho vyrůst...

 

Ale co, já mám co chci, než se moje hodinky (a jejich záloha v hodinkovnici čekající na svou chvíli) zastaví, patrně už stejně vyletím komínem. Já jsem to jakž takž stihl ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík! Víte, nechci vnucovat svůj názor, ale krom (pro mě neomluvitelné absence rámečku kolem daydate) mi na těch nových pětkách vadí ten jejich diverský look. Nemůžu říct, že sou ošklivý, ale jen mi to přijde jako takovej... kočkopes.

 

vždyť taky tyhle nový vycházejí z diversek. ale ty ceny a ještě křivej armovák jak píše Zmrzlinář, to bych se posral.

poctivý diversky SKX stávaly kolem 150 dolarů. nový pětky co z nich vycházej, stojej 300. trochu na hlavu, ne?

 

jinak seiko 5 sport bývají často kočkopes, ale občas se to povede..

ty tvý zelený srpb jsou moc pěkný. přemýšlel jsem o těch s červeným nebo modrým cifrem, ale byly mi by velký krz lug to lug. teď už se asi ani neseženou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně, když už jsem je jako nový kupoval, zaujaly strojkem i velikostí, tvarem indexů. Po čase se přidala i pohodlnost a fakt, že toho náročnýho se mnou prožily hodně. Ještě nevím, až jednou umrou, jestli jim dopreju servis, ale slušelo by se to. Ale možná umřu dřív jak ony :)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...