Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Zvláštní, jak se člověk stejně vrací ke kouskům, se kterýma začínal. Měl jsem je asi 4-5 let zpátky, ale tehdá mi vydržely asi měsíc protože mi přišly malý a tak jsem je prodal. Dnes mi přijdou úplně akorát. Asi jsem do nich musel dozrát a tehdy ještě nebyl správnej čas :)

post-32970-0-51052400-1581866427_thumb.jpeg

post-32970-0-85085900-1581866456_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkám ale furt. Jsou to dobré, solidně udělané hodinky (nejsou odbyté víc, než daleko vyšší generace ze stejné stáje)

Kdyby byla varianta "Extra 5" nebo tak s tahem z plnými články a plnými koncovkami, nebudu mít potřebu pohlížet jinam.

 

?. aha .... už mi to došlo ? tak asi tahy plecháčky 4ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to skousnou, ale stejně, ruku na srdce, hupsnete v klidu do moře na koupačku s WR 30 na ruce? Já teda ne. Furt vidím to varování, že hodinky s touhle WR se mají i umyvadlu vyhýbat velkým obloukem. Ve vodě s nima na ruce by mě furt kálel ten pocit, že možná to vydrží, možná taky ne. Prostě dát jim důstojnou WR by si podle mě zasloužily, páč jinak sou vážně parádní. Upgrade sklíček a tahů je už věc jiná a je většinou už na každém z nás, co kdo bude, nebo nebude chtít. Ale WR, tu si moc na koleni nenatuním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to skousnou, ale stejně, ruku na srdce, hupsnete v klidu do moře na koupačku s WR 30 na ruce? Já teda ne. Furt vidím to varování, že hodinky s touhle WR se mají i umyvadlu vyhýbat velkým obloukem. Ve vodě s nima na ruce by mě furt kálel ten pocit, že možná to vydrží, možná taky ne. Prostě dát jim důstojnou WR by si podle mě zasloužily, páč jinak sou vážně parádní. Upgrade sklíček a tahů je už věc jiná a je většinou už na každém z nás, co kdo bude, nebo nebude chtít. Ale WR, tu si moc na koleni nenatuním.

Je vidět, že nemáš žádné praktické zkušenosti s Frostie testem, který tyto pětky absolvovaly bez závad - koupání v moři, skoky do vody, plavání. Samozřejmě, neodpovídá to oficiální tabulce, nicméně ji s úspěchem překračuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Furt vidím to varování, že hodinky s touhle WR se mají i umyvadlu vyhýbat velkým obloukem. Ve vodě s nima na ruce by mě furt kálel ten pocit, že možná to vydrží, možná taky ne. Prostě dát jim důstojnou WR by si podle mě zasloužily, páč jinak sou vážně parádní...

Prostě to tak vidím dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš recht. Pocit je totiž to nejdůležitější. Nikdo tě nedonutí, abys tomu uvěřil. I proto jsem poslal dvoje pětky do světa. I když jsem neplánoval jít s nimi do vody, to vědomí nedostatečnosti ve mně hlodalo čím dál tím víc. Teď mám pětky Sport a jsem v pohodě. 100m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...