Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

To sice jo, to je všecko pěkný todlencto, ale já si stejně raději na svých pětečkách v klidu cvaknu korunku ven, seřídim, a v klidu zase cvaknu zpátky. Je to rychlý, nemusím honit nějaký závity a místo stresu co se mi zase stalo v závitu, si dám třeba v klidu kafčo :) Právě proto mám pětky tak rád, a když maj WR 100, nemám co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom žádná ;o)

 

Já šteluju dvakrát týdně, aktivní sada jsou rychlíky. Mám Orient na den (čitelnější)  a SNZG na noc (svítivější) a udržuju v chodu oboje. Nemám ani windru,

mám změřené že když pomalu kmitám tam a zpátky 100x, tak to dá zhruba 10 hodin chodu. Takže ráno a večer rozhýbávám zápěstí, pokaždé 144x

(veletucet, 12x12). Jinde bych to říct nemohl ;o)

 

Ty oranžády above mne rozdráždily, už jsem nechtěl kupovat žádné další (kupovat chtěl, ale zdůvodňovat nechtěl...) a slevnili jedny oranžády Lorus (RH945GX9), objednal jsem si je.

Jojo, poorman´s Seiko, baterkáče se základním bezšutrovým stroječkem? Ale mám je plánované jako místodržitelky v boxíku - kdybych se časem dostal k lepším,

vyměním je a hotovo. Potřeboval jsem jednou zkusit oranžády. Ani ty indexy-koláčky s Lumibritem jsem ještě nevlastnil, doufám, že to nebude svítit půl hodinky a šlus.

Dokonce to má Lumibod na lunetě, jestli to bude fungovat...

 

Akorát ten plechový tah vyměním za oranžový silikon, ani si nebudu zkoušet zvykat...

 

Tak jdu dotáhnout tyhodinky co jsou právě ve službě, zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:

 

 mám změřené že když pomalu kmitám tam a zpátky 100x, tak to dá zhruba 10 hodin chodu. Takže ráno a večer rozhýbávám zápěstí, pokaždé 144x

(veletucet, 12x12). Jinde bych to říct nemohl ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to diskusní fórum, sem tam nějaké to OT se v rokování objeví ;o)

viz OT-rokovice,,,,

 

miro_mt - však já jen pro jistotu ;o) - trochu mne znejistilo, že SEIKA jsem vzal do ruky a zrovna mi stály, potvůrky ;o)

musím častěji a usilovněji kmitat, aby to nestálo...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 18. 4. 2020 v 21:04, Datel napsal:

O tom žádná ;o)

 

Já šteluju dvakrát týdně, aktivní sada jsou rychlíky. Mám Orient na den (čitelnější)  a SNZG na noc (svítivější) a udržuju v chodu oboje. Nemám ani windru,

mám změřené že když pomalu kmitám tam a zpátky 100x, tak to dá zhruba 10 hodin chodu. Takže ráno a večer rozhýbávám zápěstí, pokaždé 144x

(veletucet, 12x12). Jinde bych to říct nemohl ;o)

 

Ty oranžády above mne rozdráždily, už jsem nechtěl kupovat žádné další (kupovat chtěl, ale zdůvodňovat nechtěl...) a slevnili jedny oranžády Lorus (RH945GX9), objednal jsem si je.

Jojo, poorman´s Seiko, baterkáče se základním bezšutrovým stroječkem? Ale mám je plánované jako místodržitelky v boxíku - kdybych se časem dostal k lepším,

vyměním je a hotovo. Potřeboval jsem jednou zkusit oranžády. Ani ty indexy-koláčky s Lumibritem jsem ještě nevlastnil, doufám, že to nebude svítit půl hodinky a šlus.

Dokonce to má Lumibod na lunetě, jestli to bude fungovat...

 

Akorát ten plechový tah vyměním za oranžový silikon, ani si nebudu zkoušet zvykat...

 

Tak jdu dotáhnout tyhodinky co jsou právě ve službě, zdar

Zas dostanu po čuni, ale výjimečně po zásluze. Zase jsem se nechal ošálit. Oranžády Lorus sice mají lumibod na lunetě, ale nemají tu lunetu. Jen takovou obrubu vylisovanou na pouzdře. Minutová ručka se během regulace viklá plus mínus půl minuty. Lumi neslavná. Pásek z ohýbaného plechu ovšem po stranách frajersky naleštěný, i když mezi plíškama by prolezl mravenec..  Poslal jsem je nazpátek do Mallu, obhajuji to tou lunetou. Uváděli jednosměrné otáčení, nepsali že se musí otáčet celé hodinky.... Co jsi čekal, hloupoučký... ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska přijel pošťák ze Švédska (Cheapestnatostrap) a musím říct, že jsem mile překvapen. Kromě různých barev a vzorů jsem vzal různé typy, tak jsem zvědavej, jak to bude s pohodlím...

Obyč NATO je takové umělohmotné, nic moc:

20200505_180635.thumb.jpg.222b017ccc2d9c3f4154630d8d11f1af.jpg

 

Single Pass Seat Belt Strap jsou asi nejpohodlnější:

20200505_180828.thumb.jpg.b87de1601fb4c8182a1be1c3f684ba8b.jpg

20200505_175413.thumb.jpg.e3f70a078eeaa1a4e0a0a55f8379cb9d.jpg

 

Elastic Single Pass Strap vypadá pohodlně,ale možná jsou na něj hodinky už těžký:

20200505_175613.thumb.jpg.5d2569e7885e3d8a512ec4732a008f7d.jpg

 

SEAL Straps se mi na ruce nepodařilo rozumně zapnout. Jinak materiál stejný jak Single Pass Seat Belt Strap:

20200505_182138.thumb.jpg.13427dfec93ae86e7f1946828acce136.jpg

 

A poslední je Velcro Diver Straps. Překvapivě mi sednul a je dost pohodlný:

20200505_174206.jpg

Upraveno uživatelem Emiliano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...