Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Tak jako už skoro vyléčený bottlecapsoholik už takové šoky nechci zažívat.
Před vánoci jsem přečkal, že je měli na Timestore za dobré peníze. Naštěstí byly hned pryč. A je to tu zas.
Kolik mne to stojí sebepřesvědčování, že je fakt nepotřebuju.
I to pivo jsem přestal pít, aby mne vršky nedráždily, a včíl totok…
To ten suchej únor byl menší bobřík než odolávat tomu mimozemšťanovi..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za radu, máš pravdu, ale se podle ní momentálně nezařídím.

Zkusil jsem se minulý měsíc uspokojit oranžádami Lorus. S tím, že je to pod křídly Seiko, a tak, že to nemůže být úplná bída...
Až to přišlo, jak rád jsem to poslal Mallovi zpátky ;o) Naštěstí v popise měli jednosměrně otočnou lunetu,
a ono je to nalisované na pouzdře, i když to má Lumi bod ;o) - takže reklamace byla docela oprávněná, ani jsem se moc nestyděl ;o)

Teď kupuju aku zahradní techniku, mladé nový komp a tak různě a žena má pocit, že aktuálně utrácíme nad míru, takže aktuálně jsm si nasadil dobrovolný chronopůst.

A však ony se botlíky ukážou v prodejní sekci, není všem dnům konec. Si namlouvám...

------------------------------------------------------

Už jsem to tu jednou psal, kurňa.

Opakování, matka hlouposti...

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Datel napsal:

... žena má pocit, že aktuálně utrácíme nad míru, takže aktuálně jsm si nasadil dobrovolný chronopůst...

... a to je právě ten správný okamžik na nákup nových hodinek. Nemůžeš přece dělat něco jiného, než co říká manželka. No uznej sám, jak by to pak vypadalo, nóóó :D 

 

Pepino777: Jo tak to dobíjení baterie za pomoci automatického strojku je teda už síla, já se k tomu přes ten safír už nedostal, ale tohle ten safír předčilo teda mnohonásobně :lol2:

Upraveno uživatelem ten blbej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

 

Je to dobíjení steampunkové, tzn. natahování mechanického akumulátoru.

Některé moje automaty například jsou ukázkově dobité,
ale nic, co by nešlo rozleštit (před tím ovšem zavařit a obrousit)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak slovo akumulátor je česky zásobník, shromažďovatel čehokoliv. Stlačená či svinutá pružina kumuluje potenciální energii a postupně ji předává třeba hodinovému strojku. I nádrž přečerpávací elektrárny jest akumulátorem. Odtud i obrat "býti nadržen" ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 17. 5. 2020 v 13:30, jovani napsal:

750-C1-BBC-F3-E4-4-F6-C-9209-6982-AF04373-F.jpg

tedáá, esi by nebylo lepší na tyhle nepěkný nepětkový pětky "new deal" založit si vlastní vlákno, bo to nejsou klasický pětky, ale jen popětkový mrdky...

sorry, za názor...  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ty petkovy skxka líbí a myslím si že je to i dobrý prodejní krok. Člověk si musí odmyslet svět chronomagoru a uvažovat i jako hodinkově nepolibeny. Varianty s kterých si vybere každý. Rozhodně lepší tohle, než fashion hrůzy. 

Upraveno uživatelem Delapancha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Mrazíci jsou zlí a nelitostní, jak pravila Nastěnka. Ale Jovani coby sponzor má nárok. Mne tento design nevadí a fandovi nástroje či žánru to může přinést pořádný kus radosti. Za pořádný příplatek, ale ten je tu docela na místě. Nesmyslnějších limitek by se našlo..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyt se tenhle strojek dava do predrazenejch diversek, tak co. 

 

jinak ja teda predpokladal, ze po vykradenejch skx budou nasledovat dalsi novy modely petek, stejne jako byly desitky a desitky typu SNZx atp. vsech moznych tvaru a velikosti a vono co? vono prt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...