Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra
před 15 hodinami, geometr napsal:

Prznění SKX pokračuje. Nějak nevím, co se Seiku poslední dobou děje :-(

Holt clovek uz bude muset vybirat. Ne kazdy Seiko budou dobry. Je zrejmy, ze rada "5" bude v novem pojeti plnit roli hodinek pro masy i v nove globalni dobe 21. stol. Seiko chce zrejme rust ve vsech segmentech. Nakonec proc ne. Fajnsmekr si vzdycky to svoje najde 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou mu velky

 

Edit: papirove to jsou cajk hodinky, ale neco me na nich sere. Nevim presne co, mozna kombinace tvaru pouzdra, umisteni korunky, tvar rucek, reltivne male kulate indexy. Ja proste nevim proc, ale furt se mi to zda jako desnej paskvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ggrand napsal:

Tak a zkuhrejte, holky.

 

 

Ošklivý hodinky s potápěčskými indexy bez lunety a s nápisem automatic z Alpinistů, tak nějak to vidím. Paskvil prostě, nijakej.

Jinak mám za to, že pětky měly bejt vždy masový, ale tak nějak na úrovni a ne šmuky. Tohle je prostě strašný, zoufalý. Jo, to je to slovo - "zoufalý".

Edit: Jo a nejhorší na tom pro mě je, že to vzniklo zprzněním SKX.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsou i škaredější hodinky ale není to ono. Kromě nápisu automatic mě bolí oči z disproporce pouzdro x šířka tahu. A vlastně i výška pouzdra. To co skvěle fungovalo na potápkach s lunetou tady nefunguje.

Hlavně mi teda připadá, že se Seiko rozhodlo pohltit i tu okrajou část trhu modderu hodinek a to zejména SKX modelu... už zbývá jen safír sklo a vložka lunety ..dál už není co moddovat 😀

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, filo-boxer napsal:

Líbí se mi to. Nové pětkové logo má šmrnc, to staré je konečně pryč, sluší jim to na kovu, kůži i hadru. Když i bude rovně armovák, tak super. :)

 

před 9 minutami, pebe napsal:

aspoň jich tu moc nebude ^_^

Mě se taktéž líbí. To SKX pouzdro je dokonalé. chce to vidět naživo, ty proporce budou vypadat trochu jinak.

jako otloukánky si je dovedu představit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus velebnosti, kdz uz potapkovy cifr tak na potapky jako takovy, kdyz mam chut na hladkou lunetu bez indexu, tak si ji k tem SKX prece dokoupim a muzu to kdykoli prezout.... Tohle je fakt jen paskvil kterym chtej zaujmout ve vyloze obchodaku....... Petky byly vzdycky skvely hodiny. SNXS, SNZG, baby monstra a tak dale, dalo by se pokracovat hodne dlouho, ale tohle fakt ne.... Nechapu ani ty "5KX" to je opravdu vyroba pouzdra bez zavitu na korunce o tolik levnejsi, ze se SKX muselo ukoncit a misto toho udelat tohle? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdou je, že u každé značky najdu jen malou skupinu hodinek, které se mi líbí, a ještě o řád méně je těch, co bych fakt chtěl.
Takže pro mne žádná změna. Pokrok musí být, jen z mála starších modelů už nedýchají "staré časy". Naštěstí
z toho netrčí "aťsi je to blbě, hlavně když je to jinak" (no, italský tah na japonských hodinkách.... kdosi tu jmenoval slavnou oso Berlín-Řím-Tokio, takže berlínskou modř na ciferník)

Ale kdyby předloni nebyly pětečky po dvou litrech , tak bych dodnes hledal časový údaj na mobilu a spal úplně sám, jen s manželkou ;o)
Za sedmičku to nejsou úplně entry kousky, a co dnes za 2k koupíš nové, to asi nevznítí v srdci ten pravý plamen...

A jak mi dnes mohlo být... (za chilku musím na poštu pro hodinky ;o)

 

 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...