Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

V 5. 8. 2020 v 20:25, Emiliano napsal:

Tak dnes dorazily nový Pětky (SRPE53).

bez ty lunety vypadaj jak nahaty, ale na druhou stranu me zaujaly vic, jak 5KX. kdyz si clovek odmysli, z ceho taknak evolucne vychazeji, tak jsou to vlastne docela pekny univerzalni hodinky. gratulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

Tak dnes dorazily nový Pětky (SRPE53).

 

Moc hezké 5ky.Mám SKX007 které jsem dřív moc nemusel ale jak je člověk začne nosit tak ani nepotřebuje nic jiného,a tyto jsou se stejnou DNA.

 

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 13. 7. 2020 v 18:47, lucid napsal:

Tak to pak ano: pokud se neumoudří, pak je zkus poslat na opravu do Koscomu. Skywytches je na seznamu oficiálních prodejců, takže pokud máš doklady, měla by to být oprava v rámci záruky.  

Já jsem měl s mezinárodní zárukou v Koscomu problém.

Skywatches není prý autorizovaný prodejce. Jelikož jsem kupoval hodinky zde na fóru, tak jsem kontaktoval prodejce. Ten kontaktoval Koscom a ty tvrdili že Skywatches není autorizovaný prodejce a že ještě zkontaktují Seiko.

Výsledek byl, cituji:

"Dobrý den,

Dle informací Seiko je to se zárukou od toho prodejce komplikovanější, nedostali jsme jasnou odpověď zda se jedná o autorizovaného prodejce, nicméně pokud se bude jednat jen o seřízení chodu, tak Vám tuto opravu v rámci dobrého jména provedeme zdarma. Seřízení chodu trvá zpravidla týden

S pozdravem Koscom"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pečovat o dobré jméno se v téhle branži vyplatí

Mně se povedlo se SNZG ("Sport" na ciferníku - zjevně míněny šachy s molitanovýma figurkama ;o) klepnout o stůl, zastavily se a nerozešly se + a timestore mi to v rámci dobré pověsti spravilo gratis,

Mohli ti taky napsat " v rámci zácviku nového brigádníka provedeme opravu zdarma"  ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Datel napsal:

Tak pečovat o dobré jméno se v téhle branži vyplatí

Mně se povedlo se SNZG ("Sport" na ciferníku - zjevně míněny šachy s molitanovýma figurkama ;o) klepnout o stůl, zastavily se a nerozešly se + a timestore mi to v rámci dobré pověsti spravilo gratis,

Mohli ti taky napsat " v rámci zácviku nového brigádníka provedeme opravu zdarma"  ;o)

Tak to se může stát snad... Já s SNZG zatloukám sem tam i mezníky už sedm let. Hodinky na levý teda, tou držím mezník a pravou do něj buším tříkilovym kladivem. A vůbec je nosím často do terénu - zeměměřičina. Nejen že se zatím nerozbily, ale celou dobu drží odchylku cca 6 - 7 sekund do mínusu denně. Výborný hodinky u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak větší úder to byl. Když je to na ruce, která dostane úder, tak úder postupně tlumí kost-chrupavka-svalstvo-podkoží-pokožka-tah a pak teprve pružné uložení ložisky setrvačky ve strojku.

Já jsem klepl o stůl v otočce a bylo vymalováno. Ale byla to výjimka, jinak se k nim chovám dobře, poškrábaný hardlex by vám to potvrdil ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Jeden hovadí pohyb a bylo to. Neříkám že jsem kontinuálně hovado, ale jsou okamžiky kdy tomu leccos nasvědčuje. Takže neroztloukám hodinky na potkání, ale už takový případ nastal. I Mr. Tesař se někdy utne, natožpak Mr. Datel, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2020 v 10:38, Otik napsal:

Já jsem měl s mezinárodní zárukou v Koscomu problém.

Skywatches není prý autorizovaný prodejce. Jelikož jsem kupoval hodinky zde na fóru, tak jsem kontaktoval prodejce. Ten kontaktoval Koscom a ty tvrdili že Skywatches není autorizovaný prodejce a že ještě zkontaktují Seiko.

Výsledek byl, cituji:

"Dobrý den,

Dle informací Seiko je to se zárukou od toho prodejce komplikovanější, nedostali jsme jasnou odpověď zda se jedná o autorizovaného prodejce, nicméně pokud se bude jednat jen o seřízení chodu, tak Vám tuto opravu v rámci dobrého jména provedeme zdarma. Seřízení chodu trvá zpravidla týden

S pozdravem Koscom"

Ahoj, 

je to jak říkáš, kartu od hodinek jsem našel, ale v Koscomu mi řekli, že Skywatches nejsou autorizovaný prodejce, tak to nemůžou opravit na záruku. Poslal jsem je tedy na opravu zpět do Singapuru, tak snad se jich opět dočkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny nadšence do Seiko 5,

máme tady naprostou bombu v podobě nové limited edition Seiko 5 Sports Street Fighter. Pokud by byl zájem, tak dejte vědět za včas, dokud je možné realizovat předobjednávky. Myslím, že hodinky půjdou na dračku a pro celý svět je pouze 9999 ks.

 

Seiko 5 a Street Fighter V.

 

image.png.ff3e35418b9f1e81e9dbb3d1858a5463.png

V loňském roce došlo k znovuzrození kolekce Seiko 5, která byla poprvé světu představena již v roce 2020. Kolekce Seiko 5 sčítá široké spektrum mechanických modelů pro všechny milovníky hodinek. Dnes ráno společnost SEIKO představila šest nových modelů inspirovaných hrou Street Fighter, věnovaných šesti postavám z této kultovní hry: Ryu, Ken, Chun-Li, Guile, Zangief a Blanka. Hodinky budou dostupné po celém světě od září/října, každý model v limitované edici 9 999 kusů.


 


 

RYU – Unshakeable Fist

image.png.1891544cc31a16c37dbb4c9079e87af7.png

SRPF19

Design modelu je inspirován klasickou „do-gi“ Judo uniformou, napodobeniny škrábanců na lunetě reflektují tvrdý trénink Rya na cestě k „opravdovému bojovníku“. U indexu označujícím 9 hodin se nachází zjednodušený nápis „Furinkazan“ z jeho rukavic, v překladu znamenající: „rychlý jako vítr, jemný jako les, prudký jako oheň a neotřesitelný jako hora“. Tento nápis je také vytištěn na zadní straně pásku, zatímco příkaz pro jeho speciální pohyb „Hadoken“ je na zadní straně pouzdra.

KEN – Rush „n“ Blaze

image.png.5053dbb0022f72a4736a82225ed43f0a.png

SRPF20

Kenův kostým a jeho blonďaté vlasy vyobrazuje červeno žlutá barva na pásku, lunetě i číselníku.
Na rubu pásku natištěné logo jeho společnosti „Masters Foundation“ ukazuje jeho druhou tvář. Příkaz pro speciální pohyb „Shoryuken“ se nachází na zadní straně pouzdra.


 

CHUN-LI – Blade Jane

image.png.cb5beda8b3f6738d0eb030cd95666d1d.png

SRPF17

Kombinace modré a zlaté ožívá na šatech Chun-Li. Stejný design jako na jejím límci je na pozici
12 hodin a náramek s ostny, který nosí, inspiroval indexy na 6 a 9 hodinách. Krásný dračí vzor z jejího pásku byl přenesen na kožený řemínek, a příkaz pro speciální pohyb „Spinning Bird Kick“ je vyryt na zadní straně pouzdra.

GULIE – Indestructible Fortress

image.png.3a92cf9fd3b5892471d9845a57567d8e.png

SRPF21

Guliova uniforma majora US Air Force inspirovala vojenský vzor na číselníku hodinek a znak na
6 ti hodinách. Psí známku nejlepšího kamaráda Charlieho Nashe, která jej doprovázela do každého souboje a dodávala mu sílu, najdete na 9 ti hodinách. Jeho povel pro speciální pohyb je“ Sonic boom“.


 


 

ZANGIEF – Iron Cyclone

image.png.65b24000c9de9314a55947b42c6678e6.png

SRPF24

Vzor číselníku reflektuje sílu Zangiefovu svalnatého těla a otisk kruhového vzoru zase jeho speciální pohyb „Cyclone Lariat“. Nylonový pásek je věrným otiskem pásku ze Zangiefova zápěstí. Zadní víčko pouzdra nese jeho speciální pohyb „Screw Pile Driver“.


 

BLANK – Call Of The Wild

image.png.8de7d1305a80aad1e0db33528735562f.png

SRPF23

Elektrický vzor na lunetě zachycuje Blanky speciální pohyb „Electric Thunder“, tento povel k akci je také vyobrazen na zadním víčku pouzdra. Spinální potisk číselníku je zase odrazem jejího ikonické kruhového útoku a indexy připomínají silné a ostré zuby. Obrázek panenky „Blanka Chan“ je vytištěn na zadní straně nylonového pásku.


 

Ve všech nových modelech SEIKO 5 je prověřený strojek s kalibrem 4R36, s 24 kameny, možností manuálního nátahu a 42hodinovou rezervou chodu. Všechny modely jsou voděodolné (10 BARŮ)
a s průhledným zadním dýnkem.


 

 

Detaily na zadní straně pásku hodinek (z leva Ryu, Ken, Chun-Li a Blanka).

image.png.9164a4583a29440e1d5b5087499d8e9b.png

Seiko 5 Sports Street Fighter V Limited Edition

Kalibr 4R36

Vibrace: 21,600 vibrací za hodinu

Rezerva chodu: 41 hodin

Počet kamenů: 24

 

Specifikace

Pouzdro z nerezové oceli (SRPF17, SRPF19, SRPF21, SRPF23)

Pouzdro z nerezové oceli s pozlacením ze žlutého zlata (SRPF24)

Pouzdro z nerezové oceli s černým povlakem a s pozlacením ze žlutého zlata (SRPF20)

Plátěný a telecí řemínek/pásek (SRPF19, SRPF20)

Telecí řemínek/pásek (SRPF19, SRPF20)

Nylonový řemínek/pásek (SRPF23, SRPF24)

Hardlexové sklíčko

Průhledné dýnko

Průměr 42, 5 mm, tloušťka 13,4 mm

Voděodolnost: 10 BARŮ

Magnetická odolnost: 4,800 A/m

Limitovaná edice 9 999 kusů pro každý model

Přibližná doporučená cena pro Evropu 450 euro

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...