Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Já v mládí pařil hry jak dement (i když zrovna ne Street Fightera) a tohle teda jde úplně mimo mě... tohle je fakt kýč a hnus. Nejhorší je, že mi to kazí tu značku jako takovou, i když vím, že dřív dělali a i nyní dělají jiné supr modely... mám trochu chuť prodat všechny svoje Seika když tohle vidím 🤢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

streetfighter je moja mladosť, pamatam si ako doniesli automat a decka z celeho mesta tam stali v rade s 5korunáčkami.
Pre japonske decka asi stale kultofka

Mierny off topic
Mne pristalo v maily toto od nomos, je to 22kusov kazdy ale istu podobnost s seiko tam vidim


8a4023f7a5063eeaae87198631b69327.jpg

Seiko & Hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední zbytky pětek se starým dobrým štítem vystavili na timestore.
včetně bottlecaps - ty ale není je snadné najít, možná je mají asi pod pultem,
ale spíš jejich vyhledávač není z nejbystřejších

tak jedny u jsou na cestě ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu jeden z mála, ale ačkoliv jsem Street Fightera v životě nehrál, ty černo-červené Keny se mi dost líbí. Ryu by byly taky hezký, nebýt toho poškrábanýho vzhledu. Zbývající čtyři vypadají krapet jako hračka z Happy Mealu, ale zase je to něco jiného a pozornost určitě budit budou, což cílovka zajisté ocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tohle dává jakýsi smysl, pokud je celá sada pohromadě a pokud možno ve vitrínce, s plakátem na pozadí a komentářem.
Jeden kousek vytržený ze souvislostí to už není ono. Ale nejsem (chválabohu) cílová skupina a pokud svět směřuje k uctívání kreslených postaviček,
prosím. Já už jsem starý Shu-lin a zasekl jsem se kdesi u Bottlecupu ;o)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Jojo, to mohlo být nějakého rumu, pravil chronomagor a posmutněle hleděl do hodinovnice...

Ale zeptám se očitého svědka - ty indexy jsou "nádržky" na luminofor, nebo jsou to obdélníkové placičky s nánosem?
Těchto menších pěteček jsem moc nevlastnil, brzo jsem zjistil,  že jsou mnohdy fajn, ale na mou ruku opravdu menší než malé

dík

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám od úterý a už jsou vintage:D. Je fakt, že už se prodávají dost dlouho a dle Helveti už doprodávají. By měl zajímalo jestli bude nějaký nástupce s podobnou cenovkou.

Jinak ta lumi mě vyloženě neohromila. Ale já moc zkušeností nemám jestli to je někde lepší. Mám jen Lorusky s full lumi a ty teda svítí páradně, ale celá plocha je asi jiná káva. Ale jinak jsou to boží hodinky. Měl jsem strach z toho vystouplého dýnka jak mi to bude sedět a sedí snad nejlíp ze všech hodinek co mám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, doprodeje jdou ve vlnách, ještě loni jich měli desítky druhů na mém oblíbeném timestore, (za krásné ceny 2-3 litry)
pak zmizely úplně (i ze slovenského hodinkára) a sem tam se pár kousků ještě vylíhne. Kolikrát jsem uznal, že některé by byl dobrý kauf, až zmizely z nabídky.

Ta lumi samozřejmě přes noc vadne, ale moje odečtu ve tmě i po osmi hodinách (ale to je večer důkladně nasvítím). SNZG, ty mají namalované indexy a na nich záhonek z Lumibrite,
ty mikrotruhlíky mají v sobě kus solidnosti a poctivosti, jakože "na ničem jsme nešetřili" (Jurský park 1 ;o)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...