Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Já mám SNXS79 a jsem moc spokojený. Teď nějak 14 dnů nechodím do práce a doma je nenosím. Ale jeden den jsem šel do práce jen na skok a vzal jsem si je. A zjistil jsem, že po té pauze jsou mnohem hezčí. Fakt.

A navíc tento model už je asi i vyprodán, aspoň u nás teda. Ještě že jsem si ho koupil

 

@LidomaTa lumi je u tohoto modelu na vnitřní kružnici indexu? Jestli jo, tak mi to přišlo strašně zvláštní, když jsem to kdysi viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Lidoma napsal:

Ano, pouze na vnitřní straně, tj. takova pidi kružnice. 

Ty tečky jsou zábavné. V noci dělají efekt malinkých hodinek. Měl jsem vedle sebe SNKL34k1 s tímtéž efektem a vedle toho SNZG s efektem obřího cifru.  Obojí byl bonus k "dennímu" ciferníku -
jsem uvedl 23.11.2020

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Lidoma napsal:

Ano, mozna je to zabavne, ale na nocni do toho kolikrat fakt vejram, nez zjistim, kolik vubec je hodin. 😄 

Tak to je fakt, já jsem je měl v posteli, kde mám celkem tmu, a ještě jsem si to k ránu dával celkem až k oku (tak na cenťák) - nedoostřil jsem, ale viděl. Taky mne až tak dlouho nebavily, šly do světa (oboje) - hlavně mi fakt byly pocitově malé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem na radu zdejších zkušenějších a dal tahu šanci, ze kterého jsem byl dva dny mírně rozpačitý. Nakonec nosím hodinky týden v kuse a tahám je všude s sebou kromě sprchy. Na tah jsem si zvyknul, překvapilo mě, že tolik netahá za moje neandrtálské ruce a naopak mi teď dělá trošku problém si zvyknout na plný tah na 62mas.:-) 

 

2999262C-62C5-4CFC-BF00-1662E9799284.jpeg

5EDD2C8F-1F95-4155-A58B-06F2421EC621.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel, že kupuju jeden z posledních kousků na domácím trhu, a Timestore ještě někde vyškráblo další ;o) - dovedou překvapit. Kór když tam poslední kousky klasických pětek se 7S26  nabízejí dráž než tyhle SPORTSky

 

zaostřenonapětku (3).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Asi jsem se úplně zbláznil a lockdown se podepsal na destrukci mého mozku. Prostě mě dostihla chronodepka a v nějakém záchvatu nepříčetnosti jsem objednal Seiko SRPC68J1. Tak aspoň doufám, že mě to na chvíli uchrání před dalšími impulzivními nepředloženostmi.

72c02043adbea6abeb0f8eda876ec09c427ca23e.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super.

Dostal jsem konečně odpověď na otázku "kdo si tak múže koupit tuto variantu" ;o)

Abych byl spravedlivý, když na to koukám na téhle fotce, na mne vlastně působí divně jenom to tmavě hnědé NATO,
to ostatní je docela prima. (Nakonec - SEIKO často bývá hezčí ve skutečnosti než na fotce).

kdesi v inzerci má aktuálně Raguss 20mm NATO světle béžové,
které by k tomu mohlo sednout , ale to není propagace, jen to tam vidím.... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, jsem exot. Nestydím se za to... možná trochu :). Asi už mě momentálně moc nebaví černé, modré a stříbrné hodinky, koukal jsem po něčem barevnějším a... no asi jsem to trochu překombinoval :(.

NATO půjde dolů, to se mi taky nelíbí, mám pěkný hnědý kožený řemen, ale nejspíš skončí na tahu nebo jen v šuplíku.

Vlastně pořád přemýšlím, co jsem to provedl a proč.

 

Kouknu, jak to vypadá na živo a uvidím, zase to nejsou životní úspory a pořád půjdou do 14 dnů vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...