Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, tombas napsal:

Lepší by bylo hledat podle rozměru, než podle konkrétního typu hodinek, např. 35x1,5mm. Nebo se obrátit na hodináře, jistě mají své ověřené zdroje, ale cena bude určitě vyšší než např. z ebay.

Zdar, při mé šikovnosti by to stálo tak jedny zmršené hodinky ;o)

Chtěl jsem podpořit ONYX ale musí to uzrát, co čtvrthodinu měním názor od plochého safíru bez AR až ke klenutému s AR.
O peníze až tak nejde, ale vybrat si kurňa. Zatím se kochám fotkama kolegů, cituji "a víte, že to taky není špatný?"
;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Datel napsal:

Zdar, při mé šikovnosti by to stálo tak jedny zmršené hodinky ;o)

Chtěl jsem podpořit ONYX ale musí to uzrát, co čtvrthodinu měním názor od plochého safíru bez AR až ke klenutému s AR.
O peníze až tak nejde, ale vybrat si kurňa. Zatím se kochám fotkama kolegů, cituji "a víte, že to taky není špatný?"
;o)

 

však jasný :D já do včera nebo kdy to tu vypuklo, žil že vypouklý s modrým vnitřním AR je prostě nejlepší.....pak se tu dozvím že je to vlastně uplně nahovno :D a teď zas že je to možná ok?? klucííííí..... 🤦‍♂️

Za mě uplně super... 

https://www.dlwwatches.com/collections/crystals/products/sapphire-double-dome-snzg15

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Spongebob

tak to by bylo něco, kdyby do toho někdo shall, tak se s dovolením přidám, zaplatím sklíčko, poštu. montáž a klidně budu první na řadě jako cvičný terč ;o)

nějaký safirizátor poblíž?

;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja už ho včera večer nalitej málem koupil....ale mám novou kartu a ta stará co mám na netu v paměti mi psala, že vypršela platnost :D no a jít pro tu novou a zadávat to tam se mi fakt nechtělo.. ráno jsem se probudil a byl jsem celkem rád :) Nemusím mít přece vše hned.

 to je tak vždycky. Nebo skoro vždycky :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, člověk se kolikrát bojí, co si zas provede, a to i za střízliva pod vlivem chrohobundu

teď koukám, že té pískované variantě takový rugged look taky pasuje,
výhoda by byla, že se nemusím rozhodovat jaký typ si vybrat a tak, taky nemusím nic dalšího platit
je to motivující, nechat vše při starém.. (má se říkat "při starém osvědčeném", to už zní jako výsledek nějakého rozhodnutí,
a ne že prokrastinuju ;o)

 

 

 

 

SNZGšvarcnato (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 4. 2021 v 22:25, nooski napsal:

SNZH "potápky" jsou jedny z nejpěknějších dostupných hodinek.

Já dnes blejsknul socka pětky

25UZWFK.jpg

FdoBd9D.jpg

 

velmi zákeřné fotky ;o)

SEIKO to dělá vlastně dobře, hodinky vypadají naživo často lépe než na jejich fotkách, je to taková fotka jak na evidenční kartu ve vězení, zepředu zprava zleva a hotovo. Až máš hodinky v ruce a obhlížíš je z různých úhlů a za různého osvětlení, teprve se pokocháš.

Ale to ty ne, ty rovnou najdeš nejlepší úhel i osvětlení a vznikne takové pokoukáníčko, kterého s živýma (a prťavýma) hodinkama a vlastníma očima (bez filtrů...) ani nedosáhneš. ;o)

Každopádně se to neomrzí, dík
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Datel napsal:

velmi zákeřné fotky ;o)

SEIKO to dělá vlastně dobře, hodinky vypadají naživo často lépe než na jejich fotkách, je to taková fotka jak na evidenční kartu ve vězení, zepředu zprava zleva a hotovo. Až máš hodinky v ruce a obhlížíš je z různých úhlů a za různého osvětlení, teprve se pokocháš.

Ale to ty ne, ty rovnou najdeš nejlepší úhel i osvětlení a vznikne takové pokoukáníčko, kterého s živýma (a prťavýma) hodinkama a vlastníma očima (bez filtrů...) ani nedosáhneš. ;o)

Každopádně se to neomrzí, dík
 

 

Vystihl jsi to přesně...

Nooskiho fotky nemají chybu, člověk by každé jím vyfocené hodinky hned chtěl koupit 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 4. 2021 v 14:49, Filip_92 napsal:

Zase ty pětky 

 

Páni, potápky sice nejsou úplně můj šálek, z těhle jsem si ale docela cvrknul 🙂

Nevěděl bys co to je za model? Nějak se mi je nedaří vygooglit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dateldíky za slova chvály. Samozřejmě jsem si tady pomohl polarizačním filtrem, ale není pravda, že by tyhle malé pětky naživo neměly charisma. Antireflex by jim samozřejmě v reálném životě jednoznačně pomohl. Každopádně si přihřeji polívečku recenzí 

 

Jinak zmiňované SNZH pětky jsou tak skvělé, že mám modré 53 i černozlaté 57 🙂 Skleněná luneta a vypouklé sklo z nich dělají neskutečně mrkavý kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v Timestore zas mají entry pětky, dokonce i přímo tyhle za 3290 ...  ceny ne až tak krásné jak před třemi lety, ta spodní laťka se plíživě zvedá leckde

A dokonce i dvoje Bottle capy tam zas vidím - ty jsem si myslel že už mají úplně po sezóně, ale sem tam se zjevně líhnou.
A standardně na fotkách vypadají až odpudivě -  přitom taková designová specialitka, jsem rád, že je mám doma.

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukejme se, tak Bottle capy se zase objevily, ale ta cena není nijak skvělá na to, že je to verze K1. Přestože to nic neznamená a na funkci to nemá žádný vliv, tak ten maličký nápis na číselníku "Made in Japan" je přece jen jakási, byť nepatrná, přidaná hodnota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to má samozřejmě symbolickou váhu. Moje první Orienty jsem bral do ruky velmi nábožně, i díky tomuto nápisu.

To třeba Made in USA se tváří důstojně, ale pak se zamyslím, "kým vyrobeno v USA?" a mrknu na CNN, a kouzlo pozbývá velký kus účinnosti
Viz  seriál Ajťáci (IT Crowd) a vtípky s výrobky "Made in Britain", jako např. když hasicí přístroj vzplane ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, tombas napsal:

Dnes dorazil nový tah na mé Bottle capy

image.jpeg.905080cb10438ef0847f5e070b7895d8.jpeg

Taky sluší! Já měl takový na těch svých už v základní výbavě. Teď experimentuji, ale když to vidím, docela se těším, až se na ně zase vrátí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč ten poslední článek neudělali vykroužený podle pouzdra..aby tam nebyl ten prostor..

Nicméně tohle je první fotka na které jsou fakt v pohodě ;) ten tah jim i tak moc pomohl. I ten úhel pohledu jim sluší :) pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...