Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Dneska jsem byl v obchodě a čuměl do vitríny na Seiko 5 a nestačil jsem se divit. 3 z 5 kusů měly na 6 hodině posunutý index, z toho dva velmi výrazně 

Takže to není smůla když na někoho taková vada vyjde, ale spíš standard.

Napsalo se tady o tom už dost, ale pořád mi to do hlavy nejde. Kouř když to člověk vidí a nedá jen na pomluvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, papun napsal:

Dneska jsem byl v obchodě a čuměl do vitríny na Seiko 5 a nestačil jsem se divit. 3 z 5 kusů měly na 6 hodině posunutý index, z toho dva velmi výrazně 

Takže to není smůla když na někoho taková vada vyjde, ale spíš standard.

Napsalo se tady o tom už dost, ale pořád mi to do hlavy nejde. Kouř když to člověk vidí a nedá jen na pomluvy.

Jestli k výrobě 5tek, jakožto low-end řady, přistupují jako k organizaci olympiady, tak se tomu ani nedivím. Třeba se dělníci mstí, že musí vyrábět právě tohle. Kde je pověstný smysl pro detail? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Lidoma napsal:

Ahoj, 

Nikde jsem to nenašel. Neví někdo, proč na Seiko 5 Sport, je na  vteřinové ručičce lumi na opačné straně, než je ukazován čas? Je to matoucí. Díky. 

Neni to jen ciste u Sportu. Jine sporty maji lumi klasicky, je to vec designu. Matouci je to do te chvile, nez si uvedomis, ze zejmena po tme je funkci vterinovky ukazat, ze hodinky jedou, nez neco merit. Naopak mi prijde elegantnejsi, kdyz je lumi na opacne strane-mam pak pocit vyvazeni vterinovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, ggrand napsal:

Neni to jen ciste u Sportu. Jine sporty maji lumi klasicky, je to vec designu. Matouci je to do te chvile, nez si uvedomis, ze zejmena po tme je funkci vterinovky ukazat, ze hodinky jedou, nez neco merit. Naopak mi prijde elegantnejsi, kdyz je lumi na opacne strane-mam pak pocit vyvazeni vterinovky.

Díky za odpověď. Já v tom hledal něco hlubšího. Nějaký Seiko fígl, na který nemůžu přijít.😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...