Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, tombas napsal:

@Datel hezké, ale nijak zvlášť originální, i když je to vlastně originál :D 

tak originální z hlediska tvořivého to teda není, k tomu ta flanelka, no Phui, řekl by Vietnamec.. Ani na té fotce hodinky nevypadají nijak zvlášť hezky.
Ale když na tu lunetu zasvítí sluníčko a modrá háže tyrkysové odlesky, to je pokoukáníčko. 
Dnes jsem je vzal do práce omylem, jsou to indoorovky, zatím bez odřenin, snad to i vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ty zátky přišly v pátek, hned se mnou byly na grind core koncíku🤟, v sobotu bazén🌊, a dnes první šichta🔧, zatím maximální spokojenost nehodlám je šetřit, i když jsou s pvd úpravou (mám dvoje hodinky s touto úpravou Orient a Laco a nepozoruji na nich nějaké zvláštní opotřebení spíš naopak se mi zdá že je těžší na nich vytvořit vlásečnice atd). Jen to origo nato je hrůzovec a dle fotek i ten origo tah není úplně to pravé ořechové, ale nehazím flintu do žita já ten pravej najdu🧐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tombas vždycky dám novým hodinkám na začátku trochu zahulit, ne že bych s nima nějak třískal nebo záměrně nehezky zacházel, mám přece hodinky rád😁, ale zkouška wr v bazénu (pokud je daný model k tomu určený) a hrátky s řemeny pokud ty origo stojí za prd mám jako takovou zábavnou tradici, mimochodem v bazénu jsem je zkoušel na gumě, k těm zátkám to ale nějak nejde, až najdu ten správnej tak jim dám pokoj, a budou se u mne mít jak v bavlnce😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2021 v 18:42, Lacifer napsal:

@tombas vždycky dám novým hodinkám na začátku trochu zahulit, ne že bych s nima nějak třískal nebo záměrně nehezky zacházel, mám přece hodinky rád😁, ale zkouška wr v bazénu (pokud je daný model k tomu určený) a hrátky s řemeny pokud ty origo stojí za prd mám jako takovou zábavnou tradici, mimochodem v bazénu jsem je zkoušel na gumě, k těm zátkám to ale nějak nejde, až najdu ten správnej tak jim dám pokoj, a budou se u mne mít jak v bavlnce😉

shark mesh nepochybně vede,

v poslední době mě osobně přehazování omrzelo, takže dočasná řešení (cokoli nekovového + jemný mesh, co se lehce pozohýbá a nikdy nenarovná) jsem opustil

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Manželka leží týden s kovidem, já včera taky začal, tak co můžu dělat jinýho, než si vyfotit pětky🙂.

Za onemocnění jsem nakonec docela rád, páč sem si uvědomil, že od 5.11. kdy mi přišly, jsem neměl čas skrz práci si je ani vlastně pořádně prohlídnout. Jediný, co mi hned při zběžném kuku na ně bylo jasný, že pokud chcete Seika, co jim vše lícuje, kupte si Seiko bez armováku. No a ano, skutečně vše sedí, vše lícuje, nezávisle na úhlech a podobných záhad a mystérií. Prostě po delší době konečně podařená Seika na každý den i příležitost 😉

IMG_20211130_213331.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zjištění, že Tissot PRX Quartz není pro mě, jsem si jako náhradu našel výše vyobrazené Seika. Jen bych je chtěl na tahu. a nějak netuším jestli černé nebo ty tmavě modré. S černou se nedá udělat chyba, ale někdy už bych mohl trošku vybočit a ta tmavě modré mě baví co jsem zatím viděl na youtube. Chce to vidět na živo. Doufám, že se to v okolí někde povede, ať nedopadnu jak s Tissot PRX. Měsíc slintám u fotek a pak na živo nulové emoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tyhle vybíral hlavně kvůli bílému daydate. Číselník není úplně černý, má být šedý, ale za mě můžu říct, že barevnému označení asi nejblíž by znělo tmavě antracitový. Modrý sou moc krásný, ale já sem zaprděnej prďola konzervativní a modrou bych neměl k čemu, navíc sem požadoval i stříbrné ručky, takže můj výběr byl tím pádem velice omezen 🙂 

Ať vybereš jakýkoliv, tak si myslím, že chybu neuděláš 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výběr dobrý, ale když kouknu do šuplíku, tak mé pětky tam mají na cifru Pětku, a ne zašlápnutýho hada...,  a tak tyhle nový pětky jdou mimo mně. Ono mi to  přijde jako auto s tříválcem B), prostě degradace původně dobrého výrobku a modelu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...