Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Neviděl bych to zase tak zle. Bejt tebou, radši si do šuplíku rovnou takový dvoje koupím. Navíc, nový pětky od starejch jsou kvalitou zpracování úplně někde jinde, nic moc mi u starejch pětek standardní produkce nechybí, snad jen těch pár, to už ale bylo opravdu hodně dávno. Za mě nový pětky rozhodně krok kupředu, narozdíl od autoprodukce, dostaly všechny rovnou univerzální dobrou motorizaci, WR, kvalita šla raketově nahoru a s těma logama to máš asi nějak tak:

IMG_20211202_194925.jpg

19-43-04-seiko-5-sports---new-logo-white.png

Upraveno uživatelem gargamel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2021 v 13:47, tombas napsal:

Já taky dnes zátky v práci, ale ne omylem, jen jsem je chtěl provětrat a už jsem se smířil s tím, že nejsou jen na okrasu, ale chci si je užívat na ruce, jinak by to pro mě nemělo smysl.

46074736_SeikoBottle006.thumb.jpg.3ef12a998511c7a9725a6f3c6cc71e0f.jpg

Ty jsou peckový... Co je to za model prosím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravdě řečeno, Seiko na mě už je trochu divoká voda a  "není pro starý". Aktuálně mne uchvátily City žen,
Ekodrajv a  Super titanium (naposled BM8560-88EE - nic na nich až tak není, ale zakously se mi do ruky a nechcou pustit) . Ňáká vocel mě zatěžuje, udělal jsem definitivní rozhodnutí a Bottlecaps i SNZG (i s hentým safířiskem)  pošlu dál, posháním po bytě krabičky, vytisknu faktúry a hrrr na prodejní fóry ;o)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Datel já asi tuším, co máš na mysli, protože můj poslední nákup byly právě titanové citizeny eco-drive a jsem za to na sebe naštvaný, protože to byly levné, ale vlastně naprosto geniální hodinky, kterým nic nechybí pro dlouholeté nošení.

A tak si říkám, co bych si koupil za další hodinky, nějaké fajnové, mechanické, drahé... a pak si vzpomenu ta ty levné citizeny co mají skoro všechno a stály pár kaček a hned mám po náladě. Budu se jich muset zbavit, abych se mohl posunout někam dál. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tombas napsal:

@Datel já asi tuším, co máš na mysli, protože můj poslední nákup byly právě titanové citizeny eco-drive a jsem za to na sebe naštvaný, protože to byly levné, ale vlastně naprosto geniální hodinky, kterým nic nechybí pro dlouholeté nošení.

A tak si říkám, co bych si koupil za další hodinky, nějaké fajnové, mechanické, drahé... a pak si vzpomenu ta ty levné citizeny co mají skoro všechno a stály pár kaček a hned mám po náladě. Budu se jich muset zbavit, abych se mohl posunout někam dál. :wallbash:

Aktuálně mám pocit, že když si beru jiné hodinky jen proto, aby se ponosily, tak "jdu do horšího"... OWG je zkratka pro svobodného člověka, bez zbytečných závazků co tikají v hodinkovnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekcz Tak zase žádný etalon to není, ale pokud bych nebyl chronomagor, tak bez ohledu na cenu ty hodinky dokáží běžného nositele uspokojit na velmi dlouhou dobu. Na druhou stranu třeba Bottle capy jsem si užil, pořád se mi líbí, ale na ruku se dostanou tak málo, že asi nemá smysl si je nechávat a očekávat, že z nich někdy bude výhodná investice je asi nesmysl. Stejně tak teď přemýšlím o Bulovách Lunar Pilot, které taky moc nenosím, ale zase to jsou trochu zvláštní hodinky s příběhem.

Pak jsem tady na fóru koupil jedny quartz chrona Bering - ocel, keramika, safír, karbon. Byly za hubičku, ale už skoro rok leží bez využití, takže asi jako @Datel udělám taky předvánoční výprodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, tombas napsal:

@sodekcz Tak zase žádný etalon to není, ale pokud bych nebyl chronomagor, tak bez ohledu na cenu ty hodinky dokáží běžného nositele uspokojit na velmi dlouhou dobu. Na druhou stranu třeba Bottle capy jsem si užil, pořád se mi líbí, ale na ruku se dostanou tak málo, že asi nemá smysl si je nechávat a očekávat, že z nich někdy bude výhodná investice je asi nesmysl. Stejně tak teď přemýšlím o Bulovách Lunar Pilot, které taky moc nenosím, ale zase to jsou trochu zvláštní hodinky s příběhem.

Pak jsem tady na fóru koupil jedny quartz chrona Bering - ocel, keramika, safír, karbon. Byly za hubičku, ale už skoro rok leží bez využití, takže asi jako @Datel udělám taky předvánoční výprodej.

Ty Bottlecaps jsou nádherné, potěší srdce strojařovo, ale to pokochání si asi do budoucna odepřu. Kdyby synek měl hodinkové buňky, tak to zapečetím a pošlu dál do budoucnosti po něm. Ale není chronofanda. Na tyhle hodinky musí být speciální cit a vysvětlovat co a proč je tak nádherné a dotažené, to ani nejde.
Jako když někomu detailně vysvětlím paletu podmanivých zážitků, které prožiju při pochutnávání na dršťkové polévce. To nevysvětlíš, kdo jí nepropadne, tak to nepochopí. Vývar z  kravského žaludku, pokrájená ta svalovina a ty sliznice a k tomu nějaké to koření aby se ten hnus přerazil, to jako fakt jíte?  no fuj ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...