Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

OK, dobrý pětky.už bude jaro, tak proč ne,   :)

 

Ale kucí Seikový, co máte pětky bez pětky - co  kdybyste si na to ukazování založili vlastní vlákno? A modi vám ty hady odsud pak rádi  přesunou. Bude to tak přehlednější a ještě více Seiko. :smile_anim::notworthy:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit že to vlákno už tady je 

Akorát nevim proč bych sem nemohl vkládat fotky svejch 5tek vyrobených po roku 2019? Nebo můžeme nechat přejmenovat tohle vlákno na vintage Seiko 5? Přijde mi to jako nesmysl ale uvidíme jak se to chytne…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě jsou Seiko 5 spíš o vlastnostech, než o nějakým grafickým ztvárnění loga. Seiko se k tomu kroku rozhodlo, a ač se i mě staré logo popravdě líbilo taky víc, nemám s tím nejmenší problém. Rozdělení Seiko 5 na vintage je kravina, koupil sem si před 7 lety pětky ještě se starým logem, nic vintážního na nich není, tak kam s nima? Věci se vyvíjejí, mění, tak to prostě je, jednou v Seiku logo změnili, tak to respektuju a sem rád, že dál existuje opravdu moc fajn hodinka za +- cenu nákupního vozíku na týden pro rodinu a neřeším kraviny. Řešit furt starý\nový logo už je únavný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, eloga napsal:

OK, dobrý pětky.už bude jaro, tak proč ne,   :)

 

Ale kucí Seikový, co máte pětky bez pětky - co  kdybyste si na to ukazování založili vlastní vlákno? A modi vám ty hady odsud pak rádi  přesunou. Bude to tak přehlednější a ještě více Seiko. :smile_anim::notworthy:

 

🤣 není tohle spíš příspěvek do vlákna "HUMOR"? Hlavně bacha, aby tě ten pětkový had nekousl do zádele!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, do jaké míry to jsou zrovna pravověrné pilotky, někdo o nich hovoří i jako o vojenských atd... Myslím si, že nejsou stoprocentně vyhraněné, mají tak ode všeho trochu, takže za mě jim bude slušet asi tak nějak pomalu všechno. Buď jak buď, ta barevná kombinace se mi opravdu líbí, samotnýho by mě to nenapadlo, ale musím za sebe říct, že je to decentní a za mě hezky sladěný. Líbí se mi to 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...