Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

To je modelů,že se mi z toho točí hlava.Škoda jen,že to Citizen tak trochu vzdal se svým přímým konkurentem,a to řadou Eagle 7.

 

pochopili ze tahaju za kratsi koniec a skocili na Eco Drive - a podla mna pokial ide o vysledky, vyplatilo sa im to.

Inac oni dokazali v tej serii Eagle 7 vyprodukovat riadne extremy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopili ze tahaju za kratsi koniec a skocili na Eco Drive - a podla mna pokial ide o vysledky, vyplatilo sa im to.

Inac oni dokazali v tej serii Eagle 7 vyprodukovat riadne extremy :)

 

Je pravda,že co dokázali s Eco Drive,Seiko nedokázalo s řadou Kinetic.Asi je to vyvážené,ale stejně je mi orlů líto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco pro nás,fanatické vyznavače pětek.Až na ten tah celkem povedené hodinky.SNK 357.

 

Vypadají opravdu slušně, řekl bych až oblekově, líbí se mi hlavně ty ručky v kombinaci s indexy, trochu míň už ta vcelku malá a utopená korunka. Ale když jsem si tyhle vygooglil tak na většině obrázků vypadá ciferník jednolitě a ne s takhle výrazně viditelnými emblémy pětek - třeba http://www.chrono24....cnum=0&tab=pics, takže by mě docela zajímalo živé foto třeba na ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... trochu míň už ta vcelku malá a utopená korunka. Ale když jsem si tyhle vygooglil tak na většině obrázků vypadá ciferník jednolitě a ne s takhle výrazně viditelnými emblémy pětek...

 

A vidíš,mně se ta korunka líbí.

To taky nebylo jen tak,sehnat slušnou a výraznou fotku.Taky by mne zajímalo,jak vypadají ve skutečnosti.Myslím,že není potřeba,aby tam ty pětky vysloveně řvaly.Asi bude hezčí když se tam decentně objeví při určitém náklonu a tak to asi i je.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vidíš,mně se ta korunka líbí.

To taky nebylo jen tak,sehnat slušnou a výraznou fotku.Taky by mne zajímalo,jak vypadají ve skutečnosti.Myslím,že není potřeba,aby tam ty pětky vysloveně řvaly.Asi bude hezčí když se tam decentně objeví při určitém náklonu a tak to asi i je.

 

Tak pravda je, že ta decentní korunka to dělá asi víc elegantní, ale to už mohla být raději na pozici 3. Ten ciferník bude tak jak říkáš, ale když jsem se poprvé podíval na ebay atd., tak tyhle hodinky vypadaly strašně fádně... Kdežto na té fotce od Tebe vypadají úplně jinak, o třídu výš bych řekl :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale když jsem se poprvé podíval na ebay atd., tak tyhle hodinky vypadaly strašně fádně... Kdežto na té fotce od Tebe vypadají úplně jinak, o třídu výš bych řekl :)

 

Tak to je u velkého množství pětek(nejen pětek)na ebay.

Tyto SNXS 73 tady vypadají pěkně a elegantně.

 

Posted Image

Podle této fotky by do nich nešel.

Když jsem je viděl v Koscomu,tak měly rozhodně blíže k té první.

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je u velkého množství pětek(nejen pětek)na ebay.

Tyto SNXS 73 tady vypadají pěkně a elegantně.

 

Podle této fotky by do nich nešel.

Když jsem je viděl v Koscomu,tak měly rozhodně blíže k té první.

 

Fotka fakt dělá strašně moc, máš úplnou pravdu - na první fotce je to paráda, na druhé fádní... a když člověk nemá možnost to posoudit naživo, tak pak lehce přehlídne i zajímavý kousek. Každopádně díky za inspiraci :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a když člověk nemá možnost to posoudit naživo, tak pak lehce přehlídne i zajímavý kousek.

 

To je právě problém toho,že Altro toho moc nevozí,myslím,že by se tady s větší sérií podobných pětek určitě uživili.I za těch asi 2.900 Kč,za které ty 7S26-kové modely nabízejí je to vcelku prodejné.A je spousta lidí,kteří se ebay bojí-natož Singapuru a bez záruky. Upraveno uživatelem Jezevcik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dorazliy nové SNZG77K1 . Přidávám jedno foto. Více jsem jich přidal do fotogalerie.

 

Jsou moc pěkné! Když vidím fotku, vzpomněl jsem si na podobná, svoje bývalá Seika. Bohužel jsem je musel prodat, protože hodinky nosím na pravé ruce a ta obrovská korunka mě přímo řezala do ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...