Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Marecek01 pekne su, paci sa mi jednoduchy cifernik s mohutnymi rucickami. Luneta je na mna prilis siroka, aj na TV mam radsej tensie okraje :D

 

zaleží na vkusu mě se libí a za cenu 3700 koupene nove v cechach super Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové - všichni co máte svoje Seiko 5 pisně te mi prosím typ a jejich přesnost, zajímalo by mě to jak moc se ty strojky od sebe liší.

 

já mám SNZG15K1 a "nepřesnost" je jakási těžko uvěřitelná...tak nějak po zajetí jsem je šteloval minulej měsíc naposledy a od té doby mi jdou uplně přesně... podle www.time.is mě za měsíc udělali -2s a už týden se mi to tak přesně drží. Máte to taky tak "přesné" jako já a nebo to máte jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to taky tak přesné,jen s tím rozdílem,že jsou to digitálky:-)

Ale vážně,buď rád,že to tak je a

doufej,že to vydrží...

 

Nic není věčný, to je mi jasný - jednou se budou muset promazat ;-) ale každopádně jsem rád a zajímá mě, jak to máte vy ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padlo tu vůbec někde, jaký význam má ta "pětka" v názvu ? Předpokládám, že asi jo, ale při hledání jsem to nenašel.. takže nakonec jsem musel googlit:

 

"Seiko "5" - the 5 reflects the five essential features of the watch, namely shock resistant, water resistant, automatic, and day and date display."

 

čekal jsem nějaký hezký příběh a ono je to jenom "prostý" výčet funkcí... asi chtějí říci, že za málo peněz hodně muziky.. :-) tak mě napadá, jsou všechny pětky vodotěsné ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit,byly"pětky"s kalibrem bez dne v týdnu,takže by to vlastně měly být "čtyřky".Jestli se nepletu,tak to byl 7S35.Nechci to hledat,píšu z mobilu,tak mě kdyžtak někdo opravte.

 

Nevím to na 100%, ale myslím, že se mýlíš. Možná to byla nějaká modifikace. Rád se ale nechám vyvést z omylu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...