Přejít na obsah

SEIKO 5


instant

Doporučené příspěvky

Jenom ta cena je o dost vyssi.

 

iHodinarstvi.cz doporučuji. Mám vlastní zkušenost, hodinky jsou po zaplacení do 24 hodin u adresáta. A cena ? No určitě je najdeš levněji. Ale u našich prodejců ne o moc, zbytek HK a Singapur. Je to o prioritách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom ta cena je o dost vyssi.

Na anglickým Ebayi máš podobné SNZH51K1. I s poštovným vyjdou na 4,5. Případně můžeš kontaktovat prodejce zda by nesehnal SNZF11. U shopů mimo EU je nutné počítat s doplatkem za DPH, případně poplatkem za přepravu, pokud je to posíláno např. Fedexem. Zde je to (po započítání poštovného) se vším všudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď zaplatit 5,5 tis a být celkem v klidu,nebo si to objednat ze zahraničí a projít si případným peklem s poštou a celníkama.

 

Mně to vychází jako peklo za -1000Kč, a to jen když budeš platit clo a dph. :-) Což nejspíš budeš. Ale tisíc zas nenín ějak hrozně moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluci, mohl by mi někdo pomoci s přesným určením těhlech pětek? Upřímně jsem hledal všude možně, protožě mi to nějak zůstalo v hlavě... Já to odhaduju na SNXS73, ale nevím...ve VIP vlákně se to nějak zakecalo, tak se otáčím na znalce pětek :) ...jinak pro upřesnění..ruka Jamese Maye z Top Gear

 

19702235.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nerozporuju a taky jsem to psal, že by mohli být nový baby suma, ale DavidLC to napsal jasně (měl ty stejné a ztratil je)

 

 

 

 

 

 

Určitě to bude lepší postup. Držím palce ať se něco pěknýho ukáže a dělají radost.

 

 

Díky všem za čas se mnou strávený, JÁ JE NAŠEL, ty svoje:wine: , teď v tašce (jsem na lyžích) a byly zapadlý v tašce, kterou jsem od léta několikrát tahal a žena ji prohledávala:rolleyes: . jsem moc rád a až dorazím dom, vyfotím je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že ne.SNXS mají dvojitý index na dvanáctce.Zde se, i přes mizernou kvalitu fotky, zdá být jednodílný.Zakončení tahu také vypadá odlišně.Kdyby aspoň korunka byla vidět...

 

Díky moc, máš pravdu, index bude asi opravdu jiný trochu na té dvanáctce...korunka mi přijde zapuštěná do pouzdra a je na pozici 4. Nějaké nápady?

 

vlcsnap2013030713h44m42.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mohl by mi někdo pomoci s přesným určením těhlech pětek? Upřímně jsem hledal všude možně, protožě mi to nějak zůstalo v hlavě... Já to odhaduju na SNXS73, ale nevím...ve VIP vlákně se to nějak zakecalo, tak se otáčím na znalce pětek :) ...jinak pro upřesnění..ruka Jamese Maye z Top Gear

 

19702235.jpg

 

tak pravděpodobně SNXF01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...