Jump to content
instant

SEIKO 5

Recommended Posts

Siwi, ze te tve fotky to je trosku videt. Me stvalo, ze mezi ruku a hodinky na horni strane-vnejsi strane zapesti jsem schopnej protahnout tuzku. Sedely mi ok, ale proto, ze byly male. Snk za me lepsi.

Já ty rozdíly posoudit nedokážu, ale nemám důvod tomu nevěřit. Ten prostor mezi vnější stranou hodinek a zápěstím mívám skoro u všech hodinek. Tady je ovšem pravda, že ty nožky zápěstí moc nekopírují, což - jak píšeš - jim díky velikosti nic neubírá na pohodlnosti.

Člověk si koupí první automaty a už ho chtějí nahlodat, že to není ono:D My se ale nenecháme.

dost dobrý fotky i věci kolem,  pětky a tyto SNK obzvláště jsou fakt super, taky něco mám,

ale pobavil mi fajvítr, že se tituluje - chronovocas.... , to už je teda záběr, pětky s vocasem.

:D💥

Su vocas, že jsem prodal patery pětky (většina z nich byly SNK) a koupil za to jedny švýcary. No má to logiku?

Podla mna ma, lebo tie patky kedykolvek bezbolestne kupis spat :)

Nejsem si tak jistej, nektere petky uz se shani fakt blbe...

O víkendu se měnil čas a to je pro mě vždy implusem k vystřídání hodinek. Když už jsme se tady o nich před týdnem bavili, nasadil jsem pětky SNXS77. Nemít pod pouzdrem to 3mm tlusté dýnko, seděly by perfektně. Naposledy jsem nosil Prim Sport zcela bez lumi a před tím pár dní Amfibie a měsíc LHC s poměrně slabou lumi. Když mám teď po tolika týdnech hodinky, které fakt svítí, opravdu si to užívám.

IMG_20201025_111228-01.png.19b6d1ca7ebd1dc1138130e78592f5b1.png

IMG_20201025_111713-01.png.f93222f0a9f2476273f3b0d36d5826be.png

IMG_20201027_112855-01.png.324f8ee54051f9e3b187642a0280eae4.png

Pěkní modrásci. Furt přemýšlím, kde přesně to fotíš. To máš kousek od baráku nebo je to úplně jinde?

před 20 hodinami, 5etter napsal:

Dík. První fotka u baráku, druhá úplně jinde.

Nedá mi to ale ta druhá fotka je podle mě focená nad Pustou Rybnou s výhledem na Lucký vrch 😄

před 6 hodinami, 5etter napsal:

Znám to tam jako svoje boty...můj druhý domov 😉

Kuci, fotky máte pěkný. ;)

Vzhledem k tomu, že nemůžu nosit na ruce nic drahého, tak jsem se k mým Bottlecup rozhodl pořídit nějakého brášku.

Měla by to být hodinka DIVER. Ale která???????? Proč já kkt lezl na tuto stránku: http://www.watchsleuth.com/seiko5finder/search/?STYLE[]=Diver

Co z toho vybrat? :helpsmilie:

Preference: diver, více jak 42 mm, bez číslic, stříbrné pouzdro, ne oranžové, musí mít bod H (H jako pěkná hodinka, je to hned za bodem G)  :frusty:

SNZF 15 (popř 17 a další varianty)  sice je to jen 41mm ale protože jsem je měl (i ve vodě) a dobře seděly a působí "potápkově" (pro mne).

Pak se mi líbí SNZD 73 (65) a SNZJ 19 vypadají zajímavě.

Nebo něco dalšího z té "trochy" co je na té stránce 🙂