Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

SNK381. další malé pěkné pětky. už je mám delší dobu, ale k focení jsem se dostal až nyní. pouzdro a náramek shodný se SNK543, liší se jen v ciferníku. nějak mi ty malé pětky dávají větší smysl než pě

Něco pro nás,fanatické vyznavače pětek.Až na ten tah celkem povedené hodinky.SNK 357.

nevlastnim je, ale podle me jsou černé a lestene po krajích. Jde to videt z jine fotky. Me se libi a cena je takova, ze se daji koupit cestou z prace nebo i ze skoly

Teď jsem si prohlížel Heleveti, Koscom a 365 a vypadá to že SNK355 a jim podobný pětky už končí prodej na helveti teda mají zrovna ty snk ještě 2 kusy ale zbytek je fuč tak přemýšlím že bych po nich drapnul než se tady začnou prodávat za “statisíce” jako skx 😀 

Zvažuju nákup SNKE51K1. jaký na ně máte názor? Trošku mě odrazuje ta divná lumi - tečky z vnitřní strany a nejsem si jistý tou ,,širokou" lunetou. Ale na druhou stranu mě uchvátil ten modrý cifr a skvělá cena pod 3 tis.

Ty tečky jsou zábavné. V noci dělají efekt malinkých hodinek. Měl jsem vedle sebe SNKL34k1 s tímtéž efektem a vedle toho SNZG s efektem obřího cifru.  Obojí byl bonus k "dennímu" ciferníku

Houmofis. Sedím vedle hodinkovnice a jak kuřák odbíhá na cigárko, já si měním hodinky. A na hodinkách obsedantě kompulzivně měním řemení.... 

IMG_20201124_135037.jpg

Edited by Datel

Ahoj,

chtěl bych se zeptat. Našel sem pětky po dědovi z 1997 (snxs79). Chtěl bych si je nechat, ale jsou celkem jeté, jak na skle tak na řemenu. Řemen řešit nebudu, ten se dá snad koupit jiný, ale chtěl bych se zeptat jestli by šlo vyměnit sklíčko či nějak rozleštit? Foto zatím nemám, mohu přiložit večer.

Řemen i sklo ti vymění kde kdo a není to nic drahého. Ale i tak starých hodinek by to chtělo rozborku a promazání strojku a to už chce hodináře. Ale naštěstí je tady najdeš 😉

Hraní si světlem.

SNXS79 díky velkým ohraničeným indexům a dobré lumi vypadají vždycky dobře

gEIyaQA.jpg

Černobílá variace

pqFKwgQ.jpg

No a SNZH57 s vypouklým sklem umí neuvěřitelně kouzlit a ty různé efekty při nasvícení mě nepřestanou bavit

99vxP1b.jpg

V 29. 11. 2020 v 21:41, nooski napsal:

Hraní si světlem.

SNXS79 díky velkým ohraničeným indexům a dobré lumi vypadají vždycky dobře

Černobílá variace

No a SNZH57 s vypouklým sklem umí neuvěřitelně kouzlit a ty různé efekty při nasvícení mě nepřestanou bavit

Tolik nádhery si člověk ani zdaleka neužije, když si hodinky koupí a čumí na ně zblízka,
tvoje fotky tomu dávají další rozměr.

to by si prostatici měli dát na toaletu, u toho by fakt úplně uchcávali ;o)

Nebo naopak - je moc dobře že hodinky v běžném shopu mají fotky úplně hrozné a člověk až rozbalí zásilku,
dostane daleko lepší hodinky než si představoval