Jump to content

SEIKO 5

instant
 Share

Recommended Posts

před 5 hodinami, Lukáš3 napsal:

Já jsem v tomhle nový, ale tak nějak jsem žil v tom, že jsou to spíš field hodinky :D 

to jsou ony?  Kůže jim sluší a hezky vyfocené.
Já jsem se nakonec názorem usídlil na field watches. Trochu zákopovky, trochu pilotky ;o).
No, na letadlo jsem moc těžký a na zákopy moc široký...

před 11 hodinami, Datel napsal:

to jsou ony?  Kůže jim sluší a hezky vyfocené.
Já jsem se nakonec názorem usídlil na field watches. Trochu zákopovky, trochu pilotky ;o).
No, na letadlo jsem moc těžký a na zákopy moc široký...

Jj jsou to ony :) sedí hezký :) a nemusím se bát, abych je někde neškrábl :D 👍

• 2 weeks later...
V 20. 12. 2021 v 12:57, lub napsal:

IMG_20211211_100757.jpg

Zakoupil jsem tyhle SRPG27 a jsem opravdu  dost nadšenej. Splnily hned několik mých požadavků na levnější hodinky.
plusy: moc povedený design (pouzdro, broušené plochy, nádherné vypouklé sklo, aplikované indexy), pro mě ideální velikost, strojek 4R36, nešroubovací korunka, jak jsem čekal, naprosto v pohodě lumi. Mám je na ruce od pátku a srovnaly se, možná odkládáním, na absolutní přesnost, nulovou odchylku. 

minusy: laciný tah (za tu cenu pohoda), nedostatečně odlišené lumi na 12 indexu (za světla OK, ve tmě všechno malé tečky), letěné boky pouzdra bych teda oželel.

jako, nebudu se rouhat a nebudu srovnávat se Sinn 556, ale budu se muset zamyslet, jestli držet oboje. Zkusím na tyhle pětky narvat nějaký lepší tah (z NTH, 556tek, nebo Sumo) - má někdo zkušenost? 

před 17 hodinami, ismit napsal:

Zakoupil jsem tyhle SRPG27 a jsem opravdu  dost nadšenej. Splnily hned několik mých požadavků na levnější hodinky.
plusy: moc povedený design (pouzdro, broušené plochy, nádherné vypouklé sklo, aplikované indexy), pro mě ideální velikost, strojek 4R36, nešroubovací korunka, jak jsem čekal, naprosto v pohodě lumi. Mám je na ruce od pátku a srovnaly se, možná odkládáním, na absolutní přesnost, nulovou odchylku. 

minusy: laciný tah (za tu cenu pohoda), nedostatečně odlišené lumi na 12 indexu (za světla OK, ve tmě všechno malé tečky), letěné boky pouzdra bych teda oželel.

jako, nebudu se rouhat a nebudu srovnávat se Sinn 556, ale budu se muset zamyslet, jestli držet oboje. Zkusím na tyhle pětky narvat nějaký lepší tah (z NTH, 556tek, nebo Sumo) - má někdo zkušenost? 

Jojo, takhle vypadají povedené hodinky...

A náhodou, tahle 3D konstrukce tahu je docela v pohodě oproti 2D ohýbaným plíškům, co je do nich vidět zboku . Dílky vypadají masivně a přitom jsou lehčí než ty plné.

Popravdě jsem to stejně poslal dál - červík hlodá, že se to nějak tváří ale ve skutečnosti je to jinak. Jako by to nebylo každému jedno ;o)

Edited by Datel

• 1 month later...
  • 1 month later...