Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Orient s věčným kalendářem byly moje první lepší hodinky ještě hluboko za minulého režimu. Měl jsem je asi 8 let a po celou tu dobu šlapaly na jedničku.

Dnes jedny z mých hodinek jsou také Orienty, ale ty první byly holt první.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Orientu nejraději nosím jediné Orienty, které mám a jsem kdy měl a to Orient Black Mako.

Slouží mi dobře jako hodinky do prostředí, kde hodinkám hrozí potenciální šrám nebo že o ně přijdu.

Zároveň vypadají slušně a velmi slušně mi i jdou. Jsem hodně spokojen a pro účel, na který je mám, mi přijdou ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Tož přidám svoje oranžády. Vytlačily všechny ostatní hodinky, takže už rok a 4 měsíce je mám denně na ruce. 15 měsíců jsem je udržel bez zastávky. Luxusní přesnost a zpracování. Jsou to moje první hodinky a byly to nejlépe utracené peníze. Ještě teď po takové době zbožňuji ten záchvěv rotoru když je vezmu do ruky a zacvaknu "motýla" na ruku.....

post-13539-037981400 1330640771.jpg

post-13539-037981400 1330640771.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle už mám 15 let a zpočátku hodně a teď občas si je beru do práce - pořád nevypadají tak špatně a šlapou skvěle

 

post-5320-016587000 1329053298.jpg

 

Jéj, SK Crystal. Kúpil som si ich v polovici 80-tych rokov pri nástupe do práce na ČSD. Práve sa mi vrátili zo servisu, premazanie,oprava prestavovania dňa v týždni, nové sklo, tesnenie a po cca týždni presnosť +3 sekundy. Skvelé hodinky a za celú tú dobu vyše 25 rokov boli len trikrát v servise na premazanie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...