Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

V 5. 8. 2020 v 13:41, KatkaB napsal:

Ciferník je bez světla skoro černý, ta luneta je taky tmavá, sluníčko hrozně pomůže. Jsou nádherný. 

Souhlasím, kamasu jsou skvělý hodinky. Ciferník je sám o sobě fantazie a ta Tvá petrolejová super.

Mě taky neomrzí honit tam ty odlesky. Faktem je, že se to dost blbě fotí. Šel jsem ven na pár výcvaků to vyzkoušet :).

 

 

20200806_193937.jpg

20200806_194103.jpg

20200806_194253.jpg

20200806_194412.jpg

20200806_194456.jpg

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, moc hezký to máš! (I celkově ty fotky jsou lepší než moje.) 

Ty odlesky mi připadají trošku do fialova, na těch prvních dvou fotkách, je to tak i ve skutečnosti nebo se to někde posunulo na Tvém foťáku či na mém monitoru? 

To kožený NATO jim sluší, já plánuju hnědou kůži. 

 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, KatkaB napsal:

No jo, moc hezký to máš! (I celkově ty fotky jsou lepší než moje.) 

Ty odlesky mi připadají trošku do fialova, na těch prvních dvou fotkách, je to tak i ve skutečnosti nebo se to někde posunulo na Tvém foťáku či na mém monitoru? 

To kožený NATO jim sluší, já plánuju hnědou kůži. 

 

díky Katko, ale od té doby, co začaly přibývat děti, ubývat času a zrcadlovku nahradil telefon...tak fotky stojej za prd. 

ta fialová na cifru je dána teplým světlem zapadajícího Slunce, i ta kůže je do fialova. na denním světle/ve stínu je to modrá jako na lunetě. já jinak kůži nemusím obecně, ale tohle modrý nato se mi doma válí léta a konečně mám hodinky, které k němu ladí :). hnědou kůži mám taky, tak mohu pro info nafotit nasazenou. ke Tvé petrolejové to bude taky ladit. jinak ohledně nato, ať už textil nebo kůže, jsem dlouhodobě spokojenej s prodejcem sectime z UK na ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Roman-ZA napsal:

Orient take pekne potapky robi, ale take konske rozmery ...

S tou velkostou to nie je az taka tragedia, ako aj Andy pise.. Opticky posobia skor mensie ako je papierovy priemer - 43,5. Ale ak mas sirku zapastia pod 5,5cm tak o nich naozaj neuvazuj, kedze maju L2L 50mm. Ak by si bol v BA, mozes si ich pozriet. Mam ich presne v tej bordovej.
Ja vam zase zavidim vsetky tie Mako a Kamasu kvoli velkosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...