Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Dneska tyhle vintážky, den a datum nenastavovány. Jen jsem je ráno nařídil a protřepal...

ale nastavit jsi je radši měl, máš je o 12 hod mimo a přehazují datum po poledni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek. Tak mě včera došli moje první "orientální" automaty. Vybírání bylo zdlouhavé, ale zábavné. Nakonec jsem se rozhodnul pro oblekovky. Na fotkách vypadají pěkně, ale na živo je to opravdu radost pohledět.

Bílý ciferník s černými decentními indexy, bílé ručičky lemované sytě modrou barvou, která hraje krásnou hru se světlem plnou odlesků a jako pomyslná třešnička působí na hodinkách kulatý průhled na bijící srdce hodinek.

Foto zatím půjčené z netu, vlastní dodám co nejdříve ...

 

post-15196-0-49208900-1396462946_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem sehnal nový stežejky a musím Raye nosit na NATU. S origo stežejkama se mi stalo to, co vidíte níže. Problém je tom, že ty nový jsou schválně o něco tlustější a nevlezou se do otvorů v tahu. Co s tím? Odmítám je nosit na něčem co svým průměrem může směle konkurovat šicí jehle a zlomí se po 2 měsících nošení...

 

post-24687-0-72323200-1396621037_thumb.jpg

 

post-24687-0-98225500-1396621044_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem sehnal nový stežejky a musím Raye nosit na NATU. S origo stežejkama se mi stalo to, co vidíte níže. Problém je tom, že ty nový jsou schválně o něco tlustější a nevlezou se do otvorů v tahu. Co s tím? Odmítám je nosit na něčem co svým průměrem může směle konkurovat šicí jehle a zlomí se po 2 měsících nošení...

 

Nenosíš je moc na těsno? Já je nosím snad už rok a půl bez problému, ale NATO jim sekne.

 

Ať nejsem OT

 

55WP_20140403_001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne na těsno je nemám, ta uplně roz***aná stežejka se nezlomila samovolně...ale i na té druhé jde viděť, že se na tom tahu prostě ohýbá. Schválně si zkontroluj, jak jsou na tom ty tvoje. Tady o pár stránek se píše, že je brousí na menší průměr, to se mi moc nezdá, to tam můžu dár rovnou tenčí a čekat než se zase ohnout. Mě spíš napadalo o něco zvetšit samotnou díru v tahu.

 

 

jo, já na ty tvoje Orienty koukal už v inzerci, pěkný to máte pane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vyvětral stařenky, tak je dám i sem, ať si užijí svých pět minut slávy. Mimochodem, vydržely mi ze všech hodinek kupovaných na fóru nejdýl. Už je mám skoro rok a prodávat se rozhodně nechystám...

 

ere2a3e8.jpg

 

Nedivím se, jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...