Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Vedel jsem o vsech krome tech zlutych. Oranzova mam uz monstra, takze ty taky vypadavaji. A pak babo rad  :lol2:  Idealni byly pepsi Raye :clap: Ale je fakt, ze Maka se mi zacinaji libit cim dal tim vic. Peklo!

Kazdopadne nez se do neceho pustim, mel bych zaplatit ty pokuty za parkovani :lol2:

Myslím že žluté jsou zrovna limitka. Jinak doporučuju před případným nákupem ty maka někde vyzkoušet. Dost dobře si vzpomínám, jak mě z fotek dostaly a na živo jsem byl pak dost zklamaný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Orienty to v praci jde :)

Tak tyto Orienty jsou krasny, jedny z nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. temer jako ty tvoje s peti kulickama :)

Vid? Je to podobny styl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že žluté jsou zrovna limitka. Jinak doporučuju před případným nákupem ty maka někde vyzkoušet. Dost dobře si vzpomínám, jak mě z fotek dostaly a na živo jsem byl pak dost zklamaný. 

 

S vyzkousenim to bude asi trosku problem. U nas jsem je obcas nekde zahlidl, takze jak vypadaji na zivo vim, ale na ruce jsem je nemel. Tady v US jsem na obchod, kde by meli Orienty, jeste nenarazil. No uvidime. Co je vyhoda, tak by nebylo az tak slozite je pripadne prodat, jsou to oblibene hodinky. Jen proste porad nevim ktere :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady chybělo. :smile_anim: Nádhera jako vždy.

Ja se pripojuji, Siwi hold umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...