Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Tak už se také přidávám do klubu Orient :)

 

Gratuluju k novemu kousku. Ja na ne koukal nedavno, je to resene zajimave. Pokud si dobre pamatuju, tak maji vic modelu lisicich se ruzne barevnym provedenim. Ta tvoje cerno-oranzova kombinace vypada moc dobre. Jake jsou z toho zatim pocity?

 

Pravdou je, ze pokud by mely normalni hodinovou rucicku a otocny disk ukazoval jinou zonu, tak to by byl vrchol vymazlenosti :-)

 

Tak at slouzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvu měnící indexy, tak to je vychytávka.... Já nedávno koupil na inzerát tyto (viz obrázek) celotitanové se safírovým sklem. Byly za malý peníz tak jsem neodolal. Umíte někdo určit model, odhadnout stáří a nějakou cenovku za kterou se prodávaly ? Titanové je pouzdro i deklík i pásek včetně spony. Nosil jsem je měsíc. Už je nemám věnoval jsem je jako dárek. 

post-28916-0-53230300-1431408997_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi Vás zklamu. Je to trochu jednodušší. Disk ve středu se otáčí a supluje tak jenom hodinovou ručičku. Jak se disk točí, může tak "ručička" měnit barvu od bíle, přes bílo/oranžovou až po oranžovou. Nebo jsem alespoň krom estetické funkce nějaký praktické využití zatím neobjevil.

 

Pokud by hodinky měly hodinovou ručičku, a disk ukazoval další časovou zónu, tak to je ještě zajímavější nápad.

Díky za osvětu. To mi přijde ještě zajímavější a nevšední řešení, jak zobrazit pouhý čas.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k novemu kousku. Ja na ne koukal nedavno, je to resene zajimave. Pokud si dobre pamatuju, tak maji vic modelu lisicich se ruzne barevnym provedenim. Ta tvoje cerno-oranzova kombinace vypada moc dobre. Jake jsou z toho zatim pocity?

 

Pravdou je, ze pokud by mely normalni hodinovou rucicku a otocny disk ukazoval jinou zonu, tak to by byl vrchol vymazlenosti :-)

 

Tak at slouzi!

 

Díky. Jsem s nimi velmi spokojený. Chtěl jsem "černé", originální automaty s průhledným dýnkem a přesně to jsem dostal. Navíc je to můj první automat, tak jsem odložil quartzky :)

 

Co mě zklamalo je barva PVD, podle obrázků jsem je čekal černější a také kvalita tahu mohla být lepší, plné dílky to prostě nejsou. To jsem si mohl ale zjistit před nákupem.

 

Sice už se poohlížím po něčem novém, ale mám pocit, že tento model si pro nevšednost nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě víc než než klasický orient disc se mi líbí nové disc typography

 

Také jsem koukal na tento model. Ale nikde v "normálních" shopech jsem to nenašel. Originalitu splňují maximálně, ale na mě možná už trochu divočina:-)

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ale nikde v "normálních" shopech jsem to nenašel. 

 

To je trochu problém. To kombo (pánské+dámské) s bílým číselníkem se v Evropě nedostane (pánskou variantu lze sehnat s černým cifrem, ale to už není ono). Stejně tak to je  s některými jinými kombinacemi a jsem zvědavý jestli k nám vůbec dorazí třeba ten nový věčný kalendář. 

 

 

A ještě jedna věc k modelům "Disk"... Podle mě super stylovky a spousta kombinací, možnost vytvořit partnerské kombo (btw. ty dámské jsou za ty peníze opravdu paráda), jen to logo. Nebyl by to orient, kdyby na hodinkách nebyla jedna drobnost, která všechno tak trochu kazí. Ten prolis do kterého je umístěno logo je přinejmenším hodně divný a troufám si tvrdit, že jakékoliv jiné řešení by bylo lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Tak se hlásím taky do klubu.Dnes darazili a jsou o mnoho hezčí,než na fotkách.Koupeno zde na fóru, od váženého člena,za což mu Děkuji.

Omlouvam se za odraz v hodinkach...

Gratuluju, ty Black Ray jsou povedené divery. 

U nás hlásili deště, já jsem připraven, ale dnes ani nekaplo. Uvidíme zítra. 

post-32939-0-36306900-1431528857_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám po Ray-ích, ale ty Mako mají taky něco do sebe :-)

Jestli koukas po Rayich, tak hlavne probuh nechod do tohoto vlakna, protoze Marcus se Siwim te svyma fotkama totalne zmatou a zdeptaji :lol2:

Ja puvodne chtel poridit modre Raye, pak cerne Mako, pak modre Mako, pak pepsi Mako, pak cerne Raye, pak jsem se presunul k Seiku SKX, pak Citizen NY2300, pak zase Ray a Mako a takhle se motam doted. Zachranilo me, ze jsem vsechny penize utratil za cestovani, takze ted nemusim resit ktere vybrat :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D Ok hned si dám tohle téma do blokovaných :-D naštěstí jsem o těch modrých Ray-ích přesvědčen. Jinak jeden dotaz mimo téma. Jak se vkládají smajlíky?

 

Jestli koukas po Rayich, tak hlavne probuh nechod do tohoto vlakna, protoze Marcus se Siwim te svyma fotkama totalne zmatou a zdeptaji :lol2:

Ja puvodne chtel poridit modre Raye, pak cerne Mako, pak modre Mako, pak pepsi Mako, pak cerne Raye, pak jsem se presunul k Seiku SKX, pak Citizen NY2300, pak zase Ray a Mako a takhle se motam doted. Zachranilo me, ze jsem vsechny penize utratil za cestovani, takze ted nemusim resit ktere vybrat :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli koukas po Rayich, tak hlavne probuh nechod do tohoto vlakna, protoze Marcus se Siwim te svyma fotkama totalne zmatou a zdeptaji :lol2:

Ja puvodne chtel poridit modre Raye, pak cerne Mako, pak modre Mako, pak pepsi Mako, pak cerne Raye, pak jsem se presunul k Seiku SKX, pak Citizen NY2300, pak zase Ray a Mako a takhle se motam doted. Zachranilo me, ze jsem vsechny penize utratil za cestovani, takze ted nemusim resit ktere vybrat :gora:

 

 

...hezké ;o))

 

...já osobně mám modré Maka a líbí se mi mnohem více než-li Raye, ale 100 lidí - 100 chutí že.

...až bude chvilka, dodám i nějakou fotečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...