Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

K focení jsem se dnes dostal až večer.

Guma s vlnkami z nich dělá správné divers tooly, takže ji mám rád. Mesh z nich naopak dělá trochu kolotočářské leštěnky ala Breitling Superocean Héritage, které se mi kupodivu líbí, takže i tuto verzi mám moc rád.

Hlavní je, že to jde střídat podle momentální nálady. A vo to de. :goof:   

attachicon.gifor_mesh_2828.jpg

Kolotocarske bych to uplne nenazval. Ten mesh jim sedne, zvlast v tvem podani. Fakt je, ze mako je v tomhle taky dost univerzalni, da s k nim v podstate vse - mesh, tah, guma, kuze, nato... Zkousel jsi perlon? Jen tak ze srandy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolotocarske bych to uplne nenazval. Ten mesh jim sedne, zvlast v tvem podani. Fakt je, ze mako je v tomhle taky dost univerzalni, da s k nim v podstate vse - mesh, tah, guma, kuze, nato... Zkousel jsi perlon? Jen tak ze srandy ;-)

Perlon jsem nezkoušel a asi ani nebudu. Nedávno jsem ale viděl na fotce modré mako (nebo raye?) na tmavě modrém perlonu a do toho bych teda klidně šel.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak reálně se s nimi lze (dalo) potápět (plavat)

mám tyto : post-26503-0-97293700-1406451167.jpg

 

nemají na sobě žádnou informaci o voděodolnosti. Korunky nejsou šroubovací. Do vody bych se s nima celkem bál.

 

Měl jsem za to, že je to jen designová inspirace potápkama, ale nikdy nebyly určeny k vodním hrátkám. 

 

I ta reedice 1143.png má WR "jen" 100m, což už je dost na hraně, jestli je do vody nosit.

 

 

Ty pilotky jsou prostě pěkné. Dlouho jsem se je snažil sehnat (typ s modrým cifrem OrientFER2A004D0) a nikde nic. Dokonce jsem položil otázku na Orient Japan, kde je seženu a jestli se vůbec ještě dělají. Bohužel mě pro dostupnost doporučili kontaktovat nejbližšího AD.

 

Jedná se na obrázku o Orient pilotky s modrým, či černým ciferníkem? Nějak to bohužel nerozeznám. Na monitoru vidím lehce namodralý nádech, ale třeba jsem na to koukal tak dlouho, až jsem si to vsugeroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K focení jsem se dnes dostal až večer.

Guma s vlnkami z nich dělá správné divers tooly, takže ji mám rád. Mesh z nich naopak dělá trochu kolotočářské leštěnky ala Breitling Superocean Héritage, které se mi kupodivu líbí, takže i tuto verzi mám moc rád.

Hlavní je, že to jde střídat podle momentální nálady. A vo to de. :goof:

attachicon.gif or_mesh_2828.jpg

Jaký přesně to je mesh? Plánuji koupi Orient Ray (blue) a k nim nějaký mesh. Tenhle se mi líbí moc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pilotky jsou prostě pěkné. Dlouho jsem se je snažil sehnat (typ s modrým cifrem OrientFER2A004D0) a nikde nic. Dokonce jsem položil otázku na Orient Japan, kde je seženu a jestli se vůbec ještě dělají. Bohužel mě pro dostupnost doporučili kontaktovat nejbližšího AD.

 

Jedná se na obrázku o Orient pilotky s modrým, či černým ciferníkem? Nějak to bohužel nerozeznám. Na monitoru vidím lehce namodralý nádech, ale třeba jsem na to koukal tak dlouho, až jsem si to vsugeroval...

O Orientich pilotkach s modrym cifrem jsem taky uvazoval a situace je ale brutalne jednoducha, nejsou. Jsou proste vyprodane a vypada to, ze uz se nevyrabi. Nevim, jestli meli jen nejakou omezenou serii, kdyz ma clovek stesti, tak jeste sezene verzi se svetlym nebo zelenym cifernikem, ale to neni ono. Takze bud cekat a modlit se, ze Orient vyrobi dalsi varku a nebo hledat z druhe ruky.

Jinak na tom obrazku bych to spis tipl na cerny cifernik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se na obrázku o Orient pilotky s modrým, či černým ciferníkem? Nějak to bohužel nerozeznám. Na monitoru vidím lehce namodralý nádech, ale třeba jsem na to koukal tak dlouho, až jsem si to vsugeroval...

 

inak na tom obrazku bych to spis tipl na cerny cifernik.

 

 

Ciferník je modrý. 

Ta modř je toková nevtíravá do šedočerna, pro pilotky tak akorát. Paradoxní je, že když jsem je kupoval, tak jsem byl smutný, protože v tu chvíli neměli variantu s černým cifrem, a tak jsem se spokojil s modrou :-)

 

 

Jaký přesně to je mesh? Plánuji koupi Orient Ray (blue) a k nim nějaký mesh. Tenhle se mi líbí moc.

 

O meshi se psalo tady... dá se sehnat na ebayi za "pár peněz" (kolem 300,-) a udělá velkou parádu. V tom vlákně jsou i další příklady použití a z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to velmi universální obutí hodinek, které se dobře vyměňuje a pohodlně nosí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v modre kosili, Marcus ze me zesili

Byl jsem sehnat neco k obedu. Na menicka tu clovek muze zapomenout, drobi se tu do kompu

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Až na tu igelitku nemám důvod šílet, ta se k uhlazeným Bambinům moc nehodí :lol2:. Ale jinak super.

Já se teď přes týden k počítači moc nedostanu, takže to tu sleduju jen přes mobil a s tapatalkem zatím ještě nejsme úplní kámoši.

Navíc signál v buši není zrovna moc ideální. :goof:

post-32939-0-14592600-1432888044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na tu igelitku nemám důvod šílet, ta se k uhlazeným Bambinům moc nehodí :lol2:. Ale jinak super.

Já se teď přes týden k počítači moc nedostanu, takže to tu sleduju jen přes mobil a s tapatalkem zatím ještě nejsme úplní kámoši.

Navíc signál v buši není zrovna moc ideální. :goof:

attachicon.gif20150529_074727.jpg

V igelitce jsem mel prave obed a kratil jsem si chvili pri cekani na kolegy, az si ulovi svuj obed :-) Tapatalk obcas blbne, ale napriklad postovani fotek mi tam prijde jednodussi nez pres pocitac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Dekuju za povzbuzeni. Jsem si vcera vecer rikal, ze asi radeji nebudu davat zadne fotky, pres tapatalk, protoze vysledek je nejaky zubaty. Samotna fotka pritom takova neni.

Ty to mas pekne vyfocene a bez zubu. Super .

Ja myslim, ze mobilovka dobra

Pridam taky jednu z cesty do prace

334d75bc1369e83445d124e86e127b2f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapatalk mě tím mršením fotek štve už dlouho. 

Aspoň nejsem sám. :(

Mě to s ním zatím fakt nějak nejde ani při běžné obsluze. Na čtení je dobrý, ale když chci na něco reagovat, tak mi to dělá zatím problémy. Už se mi stalo, že odešla jenom část fotky, přitom při nahrávání to bylo v pořádku. Minule odešla jenom část textu. Při editaci nešlo navázat spojení se servrem, jiné stránky fungovaly, takže spojení bylo.

Bohužel se k počítači většinou dostanu až večer. Jako například teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...