Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Ty Bambino jsou Bambusi. :) Jedinou chybičkou je podle mě abence průhledného dýnka, aby byl vidět strojek. :) Pak by byly úplně dokonalý. V tom se mi třeba zamlouvají Monarchy, ty jsou ale zase čistě mechanický.

Upraveno uživatelem Kubula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :-) Jasně, bylo by hezké čas od času se podívat na strojovnu. Ale když je máš na ruce, rozdíl nevnímáš :-)

Monarchy by se mi také zamlouvaly, a to z důvodu průhledu a hlavně kvůli ručnímu nátahu. Ale ten cifr se jim moc nepovedl. Podle mě je font číslic špatně zvolený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká potápek, vzal jsem nakonec na fóru oblíbená seika SKX009 a jsem s nima spokojený.

Před týdnem dorazily ze skywatches a měl jsem i štěstí, protože žádné jejich zmiňované neduhy jsem nezpozoroval.

 

Ale na Orienty jsem samozřejmě nezanevřel a nyní koukám trochu výše. Moc se mi líbí Orient Star Classic SEL05003W0. Pořád to ve mně hlodá, že jsem si nevzal čistě bílý ciferník u Bambin. 

 

Nedávno jsi pustil Citizeny, neplánuješ Maka náhodou ty?

 

S Bambinana, tak i s pilotkama jsem pořád nadmíru spokojený. Parádní hodinky, velmi pohodlné na ruce, odchylka strojku minimální a Bambina se nikdy neokoukají, protože cifr i ručky mění barvu s každou změnou světla.

 

Přítelkyni se Bambina také moc líbí. Asi ji budu muset něco pořídit. Od Orientu by se mi pro ni zamlouvala řada Soma, a to ve specifikaci bílý cifr a modré ručky FER2K004W0. Jsou to první dámské hodinky s automatem a pod 5 tisíc, které mě opravdu zaujaly. 

 

Co na ně říkáte? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Skx jsi jiste neslapnul vedle, gratuluju ke koupi. Ja zatim mako neplanuju, ale asi nejake poridim, nez pojedu domu. V CR by to mohl byt ojedinely kousek, mozna ze i unikat fora myslim samozrejme verzi mako usa.

Ty damske vypadaji moc dobre. Budete dobra dvojka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PFAK z devadesátých let, automat kalibr 59741, 21 jewels, s původním sklem koupené zde. Kůže Mavex 22 je prozatímní, nové sklo je na cestě a servis se plánuje. Přesnost je zcela obvyklá pro Orienty, pár vteřin a furt se de. 

**

post-18915-0-33941100-1454601499_thumb.jpg

post-18915-0-73332500-1454601509_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne

 

PFAK z devadesátých let, automat kalibr 59741, 21 jewels, s původním sklem koupené zde. Kůže Mavex 22 je prozatímní, nové sklo je na cestě a servis se plánuje. Přesnost je zcela obvyklá pro Orienty, pár vteřin a furt se de. 

**

Nevím proč nenechali toto logo a šli do toho dnešního, pro mě jak od kolotoče (omlouvám se účastníkům matějské)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajnes, dík.

Já sem zase moc koumal, jak to s tím logem vůbec je, než sem tyhle vzal. Abych řekl pravdu, to ozdobné ve stylu Philip Morris/Rothmans mi sice moc nesedí, ale ani nevadí. Tady v tomto případě se docela obejdu bez něj. Ještě ukázka v black verzi z ru-serveru. Také to docela jde.

**

 

post-18915-0-93951000-1454662585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem poprvé vytáhl Orienty po dědovi, které jsem dostal asi před půl rokem. Řemen jsem na ně nasadil jenom provizorně, protože původního tahu na nich zbyla jenom zhruba pětina :) Vnější stav je docela dobrý, akorát sklíčko by to chtělo nové nebo aspoň pořádně přeleštit...ale co se týče strojku, tam se bojím, že to bude horší. Sice šlapou hezky, natahují, datum překlápí a všechno další taky funguje, ale při pohybu rotoru je slyšet takové zvláštní chrčení, které jsem u jiných automatů ještě neslyšel. Pokud to není nějaké specifikum těchhle strojků, tak budou asi vyžadovat generálku.

 

Foceno mobilem, tak omluvte kvalitu..

 

post-41075-0-29585300-1455118986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...