Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Celkový dojem ok. 273 USD s dopravou + samozřejmě výpalné DHL, clo a DPH vyšly na cca 7800,- kaček. Za tu cenu nemůžu najít větší chybu. Jenom mi pocitově přijdou mnohem větší než Seiko sarb. Přitom jsou jen o malý kus větší. Asi to dělá ta bílá na cifru a fakt, že ten cifr je v poměru k pouzdru větší a ještě je klenutej(sklíčko taky). Usedlejší hodinky jsem ještě na ruce neměl. Myšleno v dobrém. Je to prostě classic. Kupoval jsem je s tím, že jsme chtěl světlou alternativu k sarb033 a to se docela povedlo.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeci jenom jsem si ještě vzpomněl na jednu věc, kterou nepochvalim. Rotor má trochu méně kultivovaný chod. Je trochu cítit a slyšet. Neřekl bych ale, že je to deal- breaker. Hodinky jsou vážně pěkné.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, stroj hackuje a nátah je možný i ručně. Pěkné je koukat jak leze ukazatel rezervy nahoru. Na hodnocení přesnosti je asi ještě brzo. Mám je cca 14 dnů a měl jsem zatím maximálně 3x na ruce mimo domov. Všimnul jsem si, že jdou do plusu. Při cca 10-12 hodinách na ruce a zbytek odložení na dýnko to bylo mezi 5 - 10s do plusu. Není nic extra a neni to tragédie (aspoň zatím ne).

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně. Akorát mě u této první verze štve ten čudlík. Když bych dostal chuť na Ray, tak to bude Ray II. Jako, že chuť by byla, ale v tuhle chvíli už bych je neunosil. Mám teď problém vybrat, co bych pustil dál, aby něco nového mohlo přijít. Vsichni víme, jaké je to rozhodování.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...