Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Já jsem to vlákno nedávno znovu našla, vím, že jsi ve finále psal, že z nich měla velkou radost.

Pořád se jí nosí dobře? Nebrblá třeba kvůli nutnosti nátahu?

(ke změně stavu gratuluji oběma :) )

Takový dotaz, co máš za hodinky ty, Katko?

Máš taky nějaké Orienty? Pokud ano, sem s nimi. Píšeš, že jseš závislák, tak se pochlub aspoň nějakým kouskem tady...také.

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí (tady) takhle? 

SNRAP003W0 rose gold. Přesnost jsem nesledovala, ale rezervu má cca 46 hodin, šířka pouzdra 25 mm, výška pouzdra 28 mm, L2L 33 mm, šířka stěžejek 18 mm, tloušťka 12 mm, minerální sklo, water resistant, datumovka, kamínky "drahokamy", krémový ciferník... Moc je nenosím, na mě jsou moc malé. 

 

 

post-40502-0-16923500-1567462463_thumb.jpg

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí (tady) takhle?

SNRAP003W0 rose gold. Přesnost jsem nesledovala, ale rezervu má cca 46 hodin, šířka pouzdra 25 mm, výška pouzdra 28 mm, L2L 33 mm, šířka stěžejek 18 mm, tloušťka 12 mm, minerální sklo, water resistant, datumovka, kamínky "drahokamy", krémový ciferník... Moc je nenosím, na mě jsou moc malé.

 

 

attachicon.gif MO.jpg

Stačí. Děkuji. Zajímavé, ale na můj vkus trochu usedlý model....To byl dárek, že ti nesedí velikost? Někdo neodhadl tvůj vkus?

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad velikost: Na fotkách to vypadalo jinak.

Ad usedlost: mají v sobě něco něžného, jemného a ženského.  

No a já je buď nechám dceři (trochu po nich koukala), nebo je prodám.  ;)

Mimochodem, co by nebylo usedlý? 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad velikost: Na fotkách to vypadalo jinak.

Ad usedlost: mají v sobě něco něžného, jemného a ženského.

No a já je buď nechám dceři (trochu po nich koukala), nebo je prodám. ;)

Mimochodem, co by nebylo usedlý?

No já jsem kupříkladu ženě koupil k výročí tyto:3898fcc0db8802c91b73425b7d8d18d7.jpg

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad velikost: Na fotkách to vypadalo jinak.

Ad usedlost: mají v sobě něco něžného, jemného a ženského.

No a já je buď nechám dceři (trochu po nich koukala), nebo je prodám. ;)

Mimochodem, co by nebylo usedlý?

Ale dovedu si jako takové atraktivnější dámské modely představit i tyto:10029f12f8adbbcaa709e5415a57f964.jpgc1315be60e7b4088a8161da89280284d.jpg70f3521c6864d1efca98e48a10d8fea3.jpg923436121e955a5542a0bcd5358d20a4.jpg378ffaf7814c0b2ede57e8acc5a20b83.jpg88659acf4768cf81a36b7c6bf48bb4bf.jpg

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martiste

 

Postoval jsi sedm modelů, z toho polovina v quartzu, to nechci. Z automatů je polovina děravá. Nemám ráda open heart, fakt ne. Pro mě je to pokažení ciferníků. Nechápu, proč se čisté a celistvé linie a plochy musí proděravět vrtačkou. A ta věc s fialovými indexy už je na mě moc. 

 

Asi bych mohla nosit ty hodinky, které jsi koupil svojí ženě. Znám je, už jsem se na ně na netu hodněkrát dívala, líbí se mi. Jenže mi je nikdo nekoupil a mě se přeci jenom jiné modely líbí krapet víc, já mám totiž nejraději bauhaus :-) 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martiste

 

Postoval jsi sedm modelů, z toho polovina v quartzu, to nechci. Z automatů je polovina děravá. Nemám ráda open heart, fakt ne. Pro mě je to pokažení ciferníků. Nechápu, proč se čisté a celistvé linie a plochy musí proděravět vrtačkou. A ta věc s fialovými indexy už je na mě moc.

 

Asi bych mohla nosit ty hodinky, které jsi koupil svojí ženě. Znám je, už jsem se na ně na netu hodněkrát dívala, líbí se mi. Jenže mi je nikdo nekoupil a mě se přeci jenom jiné modely líbí krapet víc, já mám totiž nejraději bauhaus :-)

Ok. Proti gustu žádný dišputát! Včera dorazily a dnes budou předány k 20.výročí. Tak uvidime, jaká bude reakce.

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Proti gustu žádný dišputát! Včera dorazily a dnes budou předány k 20.výročí. Tak uvidime, jaká bude reakce.

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Tak hodinky zaujaly, ale nijak zvlast nenadchly. Prý pěkné...Tak nemusí lejt - hlavně že kape. Muselo být provedeno zevrubné skoleni o způsobu nošení a natahování automatu a čas ukáže, zda to byla dobrá volba.

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...