Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Děkuji za pochvalu.

Má to jen jeden problém... víš, jak se tady říká "fotka na Kuncáka"? Trochu se bojím, že to pak bude "fotka na Katku" :)

 

"Naživo fakt mnohem hezčí, než na fotkách" - tohle okřídlené mi blesklo, když jsem otevřela pouzdro. Nějak se vyhecuju a postupě dodám. 

 

Předchozí verze Orient Star  (Orient Star Elegant) je s římskými číslicemi a dost jsem se na ně koukala, ale nakonec vyhrály tyto, nějak mě oslovily víc. Zvláště když jsem je viděla na videu od Poláků na té kočce na konci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz vim, proc jsem si je zatim nekoupil. Vzdycky, kdyz na ne koukam, tak pak prejdu na tu verzi s rimskejma cislama, Brequet ruckama a centralni vterinovkou a rikam si, jak by bylo fajn, kdyby spis tahle verze mela mimostredku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi jo, to máš pravdu. K těm římským číslům by se ta mimostředka hodila. 

 

Jinak k těm "zlaťákům" (ono je to tedy růžové zlato) - myslím, že jsou ještě hezčí než ty moje ocelové. Koupila jsem ocelové, protože 1) nosím spíše stříbrné šperky, 2) kvůli oděru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ORIENT TRITON

 

nahodil jsem cerny sealbelt a taky dobry. ta lumi me bavi.

hlavne dnes jsem objevil, ze borci z L.C.B.I www.lcbistore.com delaji safirovou lunetu, 2 verze: PO a "origo vzhled" (fotky na jejich insta) tak jsme jim hned psal a zkusim objednat, protoze jak bude leskla tak myslim ze hodinky dost prokouknou.

 

 

 

 

post-60846-0-11345700-1573331431_thumb.jpg

post-60846-0-69863000-1573331512_thumb.png

post-60846-0-15782600-1573331579_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orient Ray 2 dnes ráno ve Vltavě (voda ~ 8°C).

attachicon.giforient_vltava.jpg

 

?Ale teď se mi zalíbil ten seat belt strap od @moralles .. ten by měl vodu zvládat v pohodě, že? :)

 

wauu na strelaku do vody, to ses fakt dobrej! 

 

kazdy nato dava vodu v pohode, ja mam ted jeste novej Alpha premier od https://www.blusharkstraps.com/collections/alphapremier a to je ten nejlepsi a nejpevnejsi nylon co sem zatim mel. 

post-60846-0-50273100-1573635909_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...