Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

V 11. 5. 2020 v 13:37, junior300 napsal:

Kua krasne su tie modre XL-ka. A pritom za “par penez”. Ako dlho ich uz mas, vyzeraju ako vytiahnute zo suflika. 

Ahoj, 

Je to dlouhá historie,  asi první tři roky jsem měl ty samé ale černé, furt jsem pokukoval po modrých, no a asi před půl rokem jsem je prodal a obratem sehnal tyhle nové modré krásky. Nosím je často ale jsem na hodinky docela opatrný, nemám rád záseky, škrábance atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já to mám s tím přístupem stejně:cheers:

Tady je jasně vidět, že hodinky po půlroce každodenního nošení můžou vypadat jako nové, a ne jako když je vytáhnou s pod kola u auta. A vsadím se, že za 2 roky na tom budou stejně.

Tady je to samej zásek, vryp, ohlá napůl vypadá korunka... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, tatraplan napsal:

Ahoj, 

Je to dlouhá historie,  asi první tři roky jsem měl ty samé ale černé, furt jsem pokukoval po modrých, no a asi před půl rokem jsem je prodal a obratem sehnal tyhle nové modré krásky. Nosím je často ale jsem na hodinky docela opatrný, nemám rád záseky, škrábance atd...

Mam to podobne, tiez by som ich mal najradsej ako nove.

Po roku hadam nevyzeraju najhorsie. :cool02: Akurat ta modra sa zle chyta pri tomto hnusnom pocasi..

 

D4896AF9-3D53-4E1A-9A24-3959364A610D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tvrdí, že hodinky se mají nosit, že ho obtěžuje být přehnaně starostlivý. Mě by zase obtěžovalo nosit hodinky, co se mi kdysi tak líbily, že sem si je koupil a teď by vypadaly poškrábaně, oťukaně...

Obojí se dá naučit, je to životní styl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to prislo. Uplne jsem zapomnel jak je to jejich pouzdro genialne pohodlne. Mesh z nich dela brutalni lestenky. Vic info zde:
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?share_fid=6783&share_tid=79528&share_pid=2512997&url=https%3A%2F%2Fforum%2Echronomag%2Ecz%2F&share_type=t&link_source=app

2bc7a54d05dbb675ca814a945c9a389d.plist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po stránce pohodlonosti jim není co vytknout. Stejně tak mívají velice dobře seřízený strojek, takže jdou velice přesně. Akorát tenhle model se 2 korunkami už asi neseženeš. Nová verze má už korunku jenom jednu. To ale podle mě nijak nevadí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by jít o bílou modře svítící Luminovu na ručkách, červený luminiscenční bod na lunetě a safírové sklíčko. Vše komplet přetěsněno včetně tlakovky a seřízení strojku.

https://www.orientuhren.de/Herrenuhren/MOD-KIT-65-1-fuer-alle-EM65-CEM65-FEM65-Box-w-bl::648.html

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...