Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

No jako ja mkI uz nove nikde nevidel. Ted jsem se bil do hlavy, ze jsem skoro za stejne penize vzal ty svoje jete. Ale asi to nebude tak zhave. Fakt jsem dlouho hledal a tahle verze uz nikde moc neni. Ani na sekcond hand trhu, coz me prekvapilo jeste vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:

No jako ja mkI uz nove nikde nevidel. Ted jsem se bil do hlavy, ze jsem skoro za stejne penize vzal ty svoje jete. Ale asi to nebude tak zhave. Fakt jsem dlouho hledal a tahle verze uz nikde moc neni. Ani na sekcond hand trhu, coz me prekvapilo jeste vic.

Tak, možná je jenom nějak zapomněli vyřadit z nabídky. Občas se stane, že eshopy nabízejí zboží, které už ani nemaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

Tak jsem je převlíkl do nylonu a aspoň podle mě jim to sluší mnohem víc. 

Jak sleduji přesnost, tak za těch čtrnáct a něco dní je to + 3,4 sec/den a za mě super. Uvidíme časem jestli se nějak rozběhnou, nebo ne. Překvapilo mě ale to, že ať hodinky odložím jak chci, tak se to na přesnosti neprojeví. Když dám citizeny korunkou nahoru, tak se přes noc zpomalí a ztratí cca to co za den předběhli a dá se to tak korigovat. Zde jsem nenašel polohu která by měla jakýkoli vliv na rychlost chodu, ať je dám jakkoli, tak jdou pořád stejně, teda aspoň zatím. 

No uvidíme co přinese čas :-) 

_20200515_102229.thumb.JPG.b892b4f94fd2d85e6f4fdb44b8520850.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pantomaso napsal:

Ahoj, 

Tak jsem je převlíkl do nylonu a aspoň podle mě jim to sluší mnohem víc. 

Jak sleduji přesnost, tak za těch čtrnáct a něco dní je to + 3,4 sec/den a za mě super. Uvidíme časem jestli se nějak rozběhnou, nebo ne. Překvapilo mě ale to, že ať hodinky odložím jak chci, tak se to na přesnosti neprojeví. Když dám citizeny korunkou nahoru, tak se přes noc zpomalí a ztratí cca to co za den předběhli a dá se to tak korigovat. Zde jsem nenašel polohu která by měla jakýkoli vliv na rychlost chodu, ať je dám jakkoli, tak jdou pořád stejně, teda aspoň zatím. 

No uvidíme co přinese čas :-) 

 

Mam rovnaku skusenost, poloha hodiniek pri odkladani nehra zasadnu rolu. Utekaju konstantne. Akurat mas tu dennu odchylku sakra dobru oproti mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Gombo napsal:

1A99BD17-AD55-45B7-B92E-BBC6A978AD1A.thumb.jpeg.3e59a74dd889fdce8bed68d70aa27e7d.jpeg

FCF97CE8-511E-4E88-BE77-35266D838568.jpeg

Ty jsou opravdu moc zajímavý a krásný! O těch sem nikdy doposud nevěděl. Fakt bombový!

Koukám, že ten ukazatel dnů je vlastně taky retrográdní, dokonce mají i úplně stejnou vteřinovku, jako moje OrientStar Retrograde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva je, že tahle konfigurace sice začíná zleva týden nedělí, po anglicku, 
ale ani nám co začínají týden pondělkem to není nápadné, bo pracovní dny jsou ve zvláštní řadě a ta začíná právě pondělkem.

Vypadá to bezvadně i při detailním pohledu,
ty dírky se stříbrným okrajem mi připomínají Terminátora 2, konkrétně vstřely do toho zlého T1000, než se mu to zase zacelilo ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Datel napsal:

Bezva je, že tahle konfigurace sice začíná zleva týden nedělí, po anglicku, 
ale ani nám co začínají týden pondělkem to není nápadné, bo pracovní dny jsou ve zvláštní řadě a ta začíná právě pondělkem.

Vypadá to bezvadně i při detailním pohledu,
ty dírky se stříbrným okrajem mi připomínají Terminátora 2, konkrétně vstřely do toho zlého T1000, než se mu to zase zacelilo ;o)

 

Přesně tak, je to mnohem víc promakanej ciferník, než by se na první pohled mohlo zdát. A ty stříbrný okraje sou krásnej a důležitej detail, bez nich by ten ciferník vypadal o ligy dolů.

Kdyby byly bez těch zbytečných 24h popisků u indexů, bez zbytečnýho chapter ringu s ciferníkem dotaženým až ke konci a to celý v bílé barvě, sou to moje další hodinky snů.

Ale i tak je to opravdu veliká paráda.

A siwiho poprosím o radu, jakou okenu používá, to sklíčko je přímo famózně ukázkově čisté!

Pěkný to máte chlapi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...