Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, ten blbej napsal:

... A siwiho poprosím o radu, jakou okenu používá, to sklíčko je přímo famózně ukázkově čisté! ...

Normálně. Plivneš na to a vyleštíš cípem košile :D A zbytek doděláš klonovacím razítkem v editoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdosi radil aplikaci tekutých stěračů Rain-off a nebo tak. Hned jsem to chtěl zkusit a dodnes nezkusil. Udělá to tenkou vyleštitelnou vrstvičku Mohlo by to i drobné škrábance na skle maskovat. Ale vyzkoušeno nemám. A taky by to mohlo zasrat mechanismus otočné lunety, ale tím nedisponují žádné z mých hodinek. Zatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento víkend to zkusím. Jestli teda najdu v garáži ten präparát…
Já nevím jak to, ale hardlex u mne docela trpí, a to se kolem stěn snažím nechodit...

jo, já vím, tohle slovo tady neříkáme, počák mi to hned podtrhl červeně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ten blbej napsal:

... takže nevydáš tajemství perfektně čistého sklíčka, já sem si to myslel :default_biggrin:

Budu holt dál chodit po světě se zapatlaným sklíčkem.

Ale vůbec ne. Proč bych něco takového tajil. Já opravdu sklíčko utírám o oblečení (rukáv, cíp košile...). Akorát teda na něj neplivu, to je fakt. Nicméně na fotce vždycky něco vidět je. Tam potom používám již zmíněné retušovací techniky ve fotoeditoru. V reálu mám teda sklíčko velmi často taky upatlaný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže dejme tomu, jisté úpravy tam jsou? Juchů! Já už byl úplně iritovanej, že se mnou vážně není něco v pořádku, když tu mám patlance na skle, byť se ho snažím denně vyčistit, jenom já. Siwi, připojím Ti na Tvé zdraví! 

IMG_20200516_001043~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, ten blbej napsal:

Aha, takže dejme tomu, jisté úpravy tam jsou? Juchů! Já už byl úplně iritovanej, že se mnou vážně není něco v pořádku, když tu mám patlance na skle, byť se ho snažím denně vyčistit, jenom já. Siwi, připojím Ti na Tvé zdraví! 

IMG_20200516_001043~2.jpg

i chlapi maji sve dny ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...